Заява ДемАльянсу щодо проведення виборів на Донбасі

21:00, 01.10.2019

Новина

Керуючись національними інтересами України щодо захисту державного суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності державних кордонів, недопущення втручання у внутрішні справи України,

партія ДемАльянс заявляє:

1. Вибори до органів місцевого самоврядування на території окремих районів Донецької та Луганської областей України, які перебувають під тимчасовою окупацією Російської Федерації, можуть бути проведені виключно по завершенню процесу деокупації, зокрема:

- після виведення всіх іноземних збройних формувань, найманців та інших незаконних груп з території України або їх знищення силами Збройних сил України,

- встановлення повного контролю над державним кордоном з боку уряду України,

- відновлення повноцінного функціонування органів державної влади на всій території України.

2. Держава має домогтися збереження та посилення санкцій ЄС, США, Великої Британії та інших демократичних держав щодо Росії до моменту повної деокупації та відновлення українського суверенітету.

До виведення з території Донбасу російських окупаційних військ і встановлення контролю над державним кордоном будь-які дії, спрямовані на проведення виборів на цих територіях, так само як і здійснення торгівлі з окупованими територіями, вважаємо такими, які суперечать національним інтересам та загрожують державному суверенітету України.

Всі новини