Заява ДемАльянсу: Аваков повинен відповісти за свої дії!

23:45, 03.03.2018

Новина

Наказ Арсена Авакова про силовий розгін демонстрантів під Верховною Радою – це вже не політика, а злочин. Суспільство, його частина і кожен окремий громадянин мають право на власну позицію. Вона може подобатись, може викликати дискусію чи навіть незгоду, але право на свободу висловлення – це причина виникнення та, водночас, здобуток Революції Гідності.   

Активісти, опозиційні політики можуть давати оцінку владі – право влади вступати у дискусію: змінюватись, відповідати аргументами чи навіть емоційною критикою у відповідь. Проте грубе порушення прав людини, брутальне, незаконне і нічим не обумовлене застосування сили проти українців – неприпустиме.

Наслідок дій силовиків під Верховною Радою – десятки протестувальників, яких із закривавленими головам поставили на коліна перед поліцейськими. Наслідок дій Арсена Авакова – намагання поставити на коліна всіх українців, які мають протилежну від влади думку та сміливість її публічно озвучити.

ДемАльянс вимагає негайної відставки Арсена Авакова! Міністр внутрішніх справ, який дискредитував себе провалом реформи МВС, корупцією та невиправданою жорстокістю проти громадян, жодного дня не повинен більше перебувати на своїй посаді.

Закликаємо Верховну Раду України протягом найближчих днів провести позачергове засідання та розглянути питання про відставку Арсена Авакова.   

 

Всі новини