Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

В Запоріжжі ДемАльянс дискутував з БПП про нові підходи в політиці

00:00, 08.09.2015

Автор: Адміністратор

Новина

Круглий стіл стосовно нових правил виборчого процесу, його переваг та недоліків відбувся 8 вересня в Запоріжжі.

Зокрема, в рамках круглого столу відбулася дискусія між представниками політичної партії "ДемАльянс" і партії "БПП-Солідарність".

"Вибори почались. Але новий закон – недосконалий. Він не дає справжньої можливості молодим політичним силам чи громадським активістам пройти в Раду. Цьому заважає п’ятивідсотковий бар’єр. Але наша політична сила все одно, як показали вибори на Чернігівщині, має достатню прихильність населення. Вибори – це гарний спосіб про себе заявити. І ми йдемо на ці вибори, щоб заявити про себе, про свій потенціал, щоб донести свої погляди та принципи" – розповів голова Запорізької міської організації політичної партії "ДемАльянс" Сергій Лукін.

В свою чергу, голова Запорізької обласної організації "ДемАльянсу" звернув увагу на необхідність переходу до політики рішень:

"ДемАльянс своїми діями прагне показати українцям справжню політику. Зверніть увагу на передвиборчі плакати численних політичних партій – лозунги ледь не всіх сформульовані у майбутньому часі. В свою чергу, Демальянс демонструє конкретні рішення та альтернативний шлях. Взяти хоча б останній приклад – презентація альтернативного проекту реконструкції привокзальної площі. Ми не лише зупинили незаконне будівництво, але й запропонували конкретну альтернативу", говорить Сидоров Юрій.

Як зазначили представники ДемАльянсу, партія і в подальшому кожним своїм кроком популяризуватиме політику рішень, на відміну від широко розповсюдженої нині політики популізму та порожніх обіцянок.


Прес-служба 

Запорізької міської організації 

політичної партії “ДемАльянс”

[email protected]

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА