Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

ДемАльянс запропонував своє бачення реконструкції привокзальної площі

00:00, 07.07.2015

Автор: Адміністратор

Новина

Сьогодні в "Запорізькому медіацентрі"  політична партія "ДемАльянс" презентувала проект повної реконструкції площі "Привокзальної" перед залізничним вокзалом "Запоріжжя-1".

Проект розроблено київською архітектурною агенцією DK-architect в концепції "Місто дружнє для людей". Під час розроблення враховано інтереси як автомобілістів так і пішоходів.

Головною особливістю є створення замість парковки скверу з ландшафтними композиціями, що символізують дніпровські острови у вигляді газонів з периметральними лавками та "пішохідного" світло-музичного фонтану. В свою чергу під паркування автомобілів відведені місця довкола скверу. Місце для відстою маршрутних таксі передбачено за 200 метрів від вокзалу.

Головна алея, що веде до центрального входу підкреслена шаровидними кленами. Вночі площу освітлюють ліхтарі вмонтовані у мощення, опори освітлення із світловідбивачами. Також має різнокольорове підсвітлення фонтан.

Нагадаємо, нині вся площа зайнята автомобільним паркінгом. Взимку на одній з її частин дочірнє підприємство "СВ-дім" ТОВ "Стройіммосистем" розпочало незаконне будівництво зупинкового комплексу, який фактично планується як торгівельний центр. Та оскільки дозвільних документів на будівництво підприємство не отримало, після втручання ДемАльянсу воно зупинене. До того ж, це ж підприємство раніше намагалося збудувати торговий центр з іншої сторони вокзалу. Але під час економічної кризи 2008-2009 років воно зупинене

Тож наразі гостей міста зустрічають два незавершені будівництва, паркінг, кіоски та жодного місця для відпочинку.

Презентований проект ДемАльянс запропонує міській владі для прийняття та закликає всіх небайдужих мешканців міста до обговорення.

 

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА