Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

ДемАльянс послідовно відстоює право запоріжців на зручну привокзальну площу

00:00, 27.02.2016

Автор: Адміністратор

Новина

Представники ДемАльянсу в чергове успішно захистили Привокзальну площу Запоріжжя від спроб недоброчесних комерсантів незаконно збудувати торговий центр навпроти головного залізничного вокзалу міста.

Нагадаємо, будівництво на площі перед головним залізничним вокзалом "Запоріжжя-1" розпочалося взимку минулого року. За офіційною інформацією, відбувалася реконструкція каналізаційних мереж. Однак, вже за кілька тижнів почалося будівництво фундаменту під торговий центр. Дозвільних документів на ці роботи у забудовника не було і завдяки активістам ДемАльянсу будівництво вдалося зупинити.

Вже в нинішньому році роботи було поновлено. Дочірнє підприємство "СВ-дім" ТОВ "Стройіммосистем" збудувало фундамент і завезло цеглу для подальшого будівництва. І це при тому, що проведена за тиждень до цього виїзна депутатська комісія безапеляційно заявила:

 - дозвіл давався лише на тимчасові споруди, а не на капітальні.

 - згідно генерального плану площа входить до історичного ареалу і будувати на ній заборонено!

Після активних дій ДемАльянсу і піднятого розголосу забудовнику довелося зруйнувати вже збудований фундамент.

На противагу черговому торговому центру, ДемАльянс ще в минулому році запропонував проект реконструкції привокзальної площі в концепції "Місто дружнє для людей". Під час розроблення враховано інтереси як автомобілістів так і пішоходів.

Головною особливістю є створення замість парковки скверу з ландшафтними композиціями, що символізують дніпровські острови у вигляді газонів з периметральними лавками та "пішохідного" світло-музичного фонтану. В свою чергу під паркування автомобілів відведені місця довкола скверу. Місце для відстою маршрутних таксі передбачено за 200 метрів від вокзалу.

Головна алея, що веде до центрального входу підкреслена шаровидними кленами. Вночі площу освітлюють ліхтарі вмонтовані у мощення, опори освітлення із світловідбивачами. Також має різнокольорове підсвітлення фонтан.

Повний проект дивіться тут

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА