Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Депутати від ДемАльянсу вимагають звільнити директора МКП "Водоканал"

00:00, 29.04.2016

Автор:

Новина

Заява депутатів Радомишльської міської ради від фракції ДемАльянс 

Сьогодні депутати від ДемАльянсу Нікіфорова Віта та Папірний Олександр звернулися до міського голови Соболевського Олега Вікторовича з вимогою:

- негайно звільнити Демчука Руслана Миколайовича з посади директора МКП "Водоканал";
- забезпечити прозорий конкурс відбору претендентів на посаду керівника комунального підприємства.

Депутатське звернення зареєстроване в приймальні Радомишльської міської ради 29-го квітня.

ризначення данної особи на матеріально-відповідальну посаду - це відкрита зневага до процесів, які відбулися в країні та до громадян, які поклали власне життя та здоров’я на війні з Росією, на Майдані під час революції Гідності", - відзначив Олександр Папірний.

Нагадаємо, раніше Олександр Папірний написав у своєму блозі:

"Характеристика та минуле пана Демчука дуже неоднозначне. Дуже багато розмов стосовно його нечистої на руку діяльності будучи на посаді прокурора району. Я в свою чергу, щоб не керуватись чутками та плітками, вирішив розібратись в ситуації і з’ясувати, хабарник Руслан Миколайович чи ні.

Реєстр судових рішень - чудовий ресурс. Через 20 хв пошуку я знаходжу близько 10 рішень судів різних інстанцій. Цитую рішення Макарівського суду: “Злочинні дії підсудного суд кваліфікує за ч. 3 ст. 368 КК України як умисні дії, які виражались в одержанні службовою особою, яка займає відповідальне становище, хабара у значному розмірі за виконання в інтересах того, хто дає хабара будь-якої дії з використанням наданої їй влади та службового становища, поєднане з вимаганням  хабара; Визнати винним  у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 368, ч. 3 ст. 364, ч. 1 ст. 366 КК України і призначити йому покарання: у виді  8  (вісім)  років позбавлення волі з конфіскацією майна, яке є його власністю та позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 3 роки”.

Це рішення вже скасоване апеляційним судом і розгляд данного провадження повернено до Макарівського суду для повторного вивчення та розгляду із заміною прокурора та судді. Мені вдалося потрапити на розгляд справи по пану Демчуку, де було вирішено вчергове перенести розгляд на 2 червня 2016 р. Складається враження, що йде банальне затягування часу. Але після засідання я поспілкувався з Русланом Миколайовичем і він розповів мені, що ця вся ситуація з хабарем в 7 000 американських доларів була сфабрикована спецслужбами, що він і намагається довести в суді. І я Руслану Миколайовичу вірю! Навіть не дивлячись на низький рівень довіри до правоохоронних органів. Я вірю в його чесність і порядність! І поки вина не доведена судом, говорити, що пан Демчук хабарник дуже не правильно. Але поки не доведено що він не винен, ми морально та юридично не маємо права стверджувати що він чесна та порядна людина. Раз так, лишається чекати рішення суду, а нині пропоную Демчуку Руслану Миколайовичу довести свою порядність та принциповість заявою на звільнення з посади директора МКП “Водоканал”.

 

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА