Бізнес допомагає сиротам вирішувати житлове питання

Блог

Спочатку вони з'являються на цей світ. Вдихають перші ковтки повітря, вчаться посміхатися, сидіти і ходити. Вчаться говорити. Говорити слово "Мама". І вони вже вміють любити.

Але потім стається "Щось". Щось, що забирає у них батьків. Щось, що залишає їх сам на сам із цим світом. І вони потрапляють в інший світ. Світ значно жорстокіший. Світ, в якому їм не вистачає ні батьківської любові, ні батьківської підтримки. І вони стають схожі на покинуте вовченя, що огризається на весь світ і мріє про тепло батьківської любові.

 


 

Суспільство закривається від них, закриваючи в дитячих будинках. Відкупається благодійною допомогою і подарунками. Але не готує до життя. Годує "юшкою", але не вчить "виготовляти вудочку і ловити собі свою рибу". А потім вони досягають повноліття і їх виставляють за ворота їзнього жорсткого, але ситого "дому".

 

 

Далі їм своє життя доведеться будувати самостійно. Але яким воно буде? Чи готові вони до нього? Більшість з них не матиме даху над головою і стане волоцюгами-бомжами.

 

 

І перспективи там не великі - або шлях хвороб і смерті, або  злочинів і тюрми...

 

 

А могли б вони бути цілком нормальними людьми. Могли б створити не видатні, але просто нормальні родини. Народити дітей і будувати своє щастя.


Могли б, якби суспільство не відкупилося від них подарунками і "юшкою", а навчило б "майструвати свою вудочку, щоб ловити свою рибку". Проте, наша держава до цього, на жаль, не доросла.

Проте до цього почав доростати український бізнес, який усвідомлює, що "голодного" не так важливо "нагодувати", як навчити "годувати себе самостійно".

Один з таких прикладів - соціальна ініціатива Українського інституту приватного будівництва, який надає для дітей-сиріт та напівсиріт (останнім у нас в країні взагалі увага практично не приділяється) безкоштовний доступ до своїх продуктів і пропонує здобути знання, які можна буде застосувати не тільки в сфері приватного будівництва:

  • Приватне будівництво та маркетингові технології
  • Управління в приватному будівництві
  • Інвестиційна та фінансова діяльність в приватному будівництві

Навчання в УІПБ є дистанційним, що дозволяє студентам самостійно планувати свій час і суміщати навчання в УІПБ з роботою або навчанням в іншому ВУЗі.

Але що важливо, навчаючись в УІПБ студенти зможуть не тільки здобути знання "як збудувати будинок", але й отримати власне житло у подарунок у випадку успішного проходження навчальної програми! Такого, принаймні в Україні, ще не було ніколи! (див.:https://www.uipb.com.ua/p/faq.html). Крім того, всім випускникам УІПБ пропонує працевлаштування в партнерській мережі УІПБ, що складається з кооперативних та бізнес-структур.

Детальнішу інформацію про соціальну ініціативу УІПБ можна переглянути на сайті: https://www.uipb.com.ua/p/blog-page_8.html .

Велике прохання до всіх, хто це читає - поширте максимально інформацію про соціальну ініціативу УІПБ. Можливо саме Ваше поширення приведе ще одну знедолену дитину до нормального життя.

 

З повагою і вдячністю за Вашу допомогу,

Євген Сойкін,

співзасновник Українського інституту приватного будівництва

https://www.uipb.com.ua/ .