16 червня в Тернополі відбудеться брифінг щодо корупційних змін до генплану

15:34, 15.06.2016

Новина

16 червня 2016 р. Тернопільський ДемАльянс проведе акцію протесту проти змін до генерального плану м. Тернопіль, які вводяться для реалізації корупційних інтересів чиновників міста.

Акція відбудеться 16 червня о 13:00 за адресою: вул.Листопадова, 5, м.Тернопіль, майданчик біля входу до Тернопільської міської ради.

Останнім часом Тернопільський ДемАльянс активно працює над розслідуванням зловживань міської влади у сфері землевідводів. Зокрема, виявлено та оприлюднено значну кількість порушень, що відбувались в інтересах окремих представників міської влади. У виявлених активістами корупційних схемах виявились залученими найвищі посадові особи міста.

На брифінгу будуть оприлюднені матеріали цих розслідувань.

Вірогідно, така активність не влаштовувала згаданих у розслідуваннях осіб. Зокрема, почала з’являтись неправдива інформація начебто проведення ДемАльянсом ЛГБТ-прайду в Тернополі 16 червня. Ми вважаємо, що дані матеріали розміщені з метою відволікти увагу від роботи осередку з викриття корупційних схем, пов’язаних з розкраданням земель в м. Тернопіль.

Юристи ДемАльянсу вже готують позови про захист честі, гідності та ділової репутації, задля встановлення факту поширення недостовірної інформації.

Антикорупційні розслідування ДемАльянсу – Тернопіль дивіться за посиланням.

Контакти для ЗМІ:

(097) 09 763 85 - Денис Милий

Всі новини