Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Христина МОРОЗОВА

Член Правління

Лідер

Під час Революції Гідності приєдналася до “ДемАльянсу”. З січня 2014 року офіційно стала членом партії, а вже з березня стала членом Бюро Київської міської організації ДемАльянсу та головою Солом’янської районної організації партії. Балотувалася до Київради як кандидат-мажоритарник на місцевих виборах у 2014 році. Ключовий напрям роботи сьогодні – реформування громадського транспорту столиці.

Пройшла навчання за двотижневою міжнародною програмою “Вплив жінок в політиці” в м. Будапешт від Інституту Роберта Шумана, а також численні тренінги з доступу до публічної інформації, адвокасі, стратегічного планування, фасилітації, ораторського мистецтва.

Пройшла повний курс жорсткої риторики в клубі ораторської майстерності «Сила Слова». Член Товариства Червоного Хреста України, закінчила курси Товариства Червоного Хреста по навчанню населення наданню першої допомоги (березень 2014).

На місцевих виборах Київради балотувалася до Київради по 109 округу в Солом’янському районі м. Києва. В грудні 2015 року Христину обрано членом Бюро Київської міської організації ДемАльянсу.

“ДемАльянс для мене почався з Майдану, мегафону та роздруківки новин, які потрібно було прочитати внутрішнім військам на Банковій.

Я побачила групу хлопців та дівчат, які в підпіллі розробляли стратегію, як усунути Януковича від влади, і клеїли містом наліпки “Янукович Підарешт!”. “Навіжені”, - подумала я. “Психи якісь”, - подумав Янукович і втік з країни.

Відтоді минуло майже два роки, сталося безліч крутих подій, проектів, акцій, досвіду, знань та людей.

Тут я переконалася, що слово “політика” може не викликати бажання терміново вимити руки з милом. Що дуже легко маленькій відважній партії не скурвитися, якщо ви усвідомлюєте довгострокову мету, і скільки спільних зусиль вже в неї вкладено.

Під час моєї роботи в Бюро я координувала групу, присвячену громадському транспорту. За цей рік я познайомилася з цікавими людьми, що буквально “горять”, живуть транспортною темою. Я давно не мрію про нові сукні, я мрію про нові стильні трамваї в моєму місті.

Транспортне сполучення - це кровоносна система, що пронизує все-все місто. Якщо вона дає збій, страждає весь організм. А я хочу жити в здоровому місті здорової людини. Без холестеринових бляшок і заторів двічі на день. Без фастфуду у вигляді маршруток, і доріг, які лікують мало не подорожником та чесним словом. Наша група має рецепт ліків для Києва, ми готові втілювати зміни.

В ДемАльянсі я навчилася, що вмотивована людина з вогнем в очах може все. А уявіть, якщо таких людей багато і з кожним роком ставатиме все більше?”

Контакти:

Facebook

email: [email protected]

© 2011–2018 | Команда ДА