Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Звернення Голови Житомирського ДемАльянсу Дмитра ТКАЧУКА щодо ситуації в країні

15:18, 03.03.2014

Автор: Адміністратор

Новина

Лідер Житомирського ДемАльянсу Дмитро ТКАЧУК закликає людей не піддаватися паніці та оцінювати ситуацію тверезо.
 
Сьогодні потрібно усвідомити всього п’ять головних речей.
По-перше, потрібно вгамувати паніку. Порушення спокою в середині країни вигідне лише ворогам. Кожен тверезомислячий громадянин повинен докласти максимум зусиль для стабілізації ситуації і припинення паніки серед населення.
 
Друге  лише єдність та солідарність всього населення України спроможні запобігти кровопролиттю. Поява жертв з боку будь-якої сторони стане початком безповоротних подій. Сьогодні всі громадяни віл Луганська до Львова, від Києва до Криму повинні продемонструвати свою цілісність.
 
Третє  не можна допустити війни в 21 сторіччі. Війна має закінчитися на стадії домовленостей. Військові конфлікти мають вирішуватися дипломатично, адже військові дії сьогодні – це не окопи та багаторічні пересування ліній фронту, це – хімічна та біологічна зброя, це  техногенні катастрофи, які щодня забиратимуть сотні тисяч жертв, в тому числі і після припинення військових дій.
 
Четверте  немає протистояння між українськими та російськи народами. Ця боротьба ініційована одним тираном з метою захистити іншого, і при цьому реалізувати свої імперські замашки.
 
П’яте  всі диктатори в світовій історії закінчували трагічно. Сьогодні вже впав режим Януковича, така ж доля очікує і на Путіна. Кинутий виклик проти українського народу лише наблизить це.

Прес-служба
Житомирської обласної організації
політичної партії 
«Демократичний Альянс»
[email protected]

       

 

 

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА