Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Житомиряни їздили перевірити, в яких умовах живе їх губернатор за зарплату держслужбовця

04:55, 09.02.2014

Автор: Адміністратор

Новина

Днями губернатор Житомирщини Рижук пригрозив загризти будь-якого житомирянина, який наважиться пікетувати його «хатинку» в селі Кам’янка в передмісті Житомира.

Тож в суботу, 8 лютого, демальянсівці спільно з активістами автомайдану відправилися в село Кам’янка аби подивитися як чиститься сніг навколо Житомира і з’ясувати умови, в яких живе губернатор за зарплату держслужбовця.  

В Кам’янці біля повороту на вулицю Рижука активістів вже чекав цілий автобус міліції в повному обмундируванні. Як повідомили правоохоронці, нічого дивного в тому, що стільки міліції сконцентровано біля будинку губернатора немає – вони просто «проводять відпрацювання села». Характерно, що «відпрацювання» закінчилися одразу після того, як активісти майдану поїхали.

На прощання демальянсівці залишили губернатору символічний подарунок – намордник, аби вберегти Рижука від необачних дій та слів. Так, нещодавно губернатор заявив, що «влада – це каральний орган в буквальному перекладі цього слова».

По дорозі додому активістів місцевого автомайдану зупинили працівники ДАЇ з обвинуваченнями, що їхні авто підозрюються у наїзді на пішоходів. Втім, не знайшовши підстав для подальших звинувачень, ДАЇшники відпустили водя. До іншого ж водія міліція навідалася додому.

«Імовірно, таким чином пан Рижук і його «каральний орган» намагаються залякати громадян і перешкодити нашому конституційному праву на мирні зібрання. Ми не будемо з цим миритися.» - прокоментували пильну увагу ДАЇ та міліції до активістів у Демократичному Альянсі. 


Прес-служба
Житомирської обласної організації
політичної партії 
«Демократичний Альянс»
[email protected]

       

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА