Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Ще один житомирянин отримає закордонний паспорт за 170 грн. – рішення суду

00:00, 25.06.2015

Автор: Адміністратор

Новина

Ще один житомирянин виборов у суді закордонний паспорт ціною у державне мито - 170 грн. Суддя Житомирського окружного адміністративного суду Токарева М. С. своєю постановою зобов’язала Управління Державної міграційної служби (ДМС) України в Житомирській області видати Островерхову Олексію вже виготовлений паспорт.

«Я не мав сумнівів, що суд стане на захист моїх прав оскільки вже десятки українців скористалися  успішною практикою отримання закордонного паспорта з 170 грн., або повернення переплачених коштів.

Сподіваюсь, начальник житомирської ДМС Радько Олександр Сергійович врешті видасть мені паспорт і я зможу реалізувати право на виїзд за кордон» – коментує рішення суду житомирянин Олексій Островерхов.

Команда ДемАльянсу, яка допомагала Олексію, змушена констатувати, що попри зусилля Всеукраїнської кампанії СТОП свавіллю в паспортних столах побори громадян підприємствами-прокладками ДП Документ та ДП Інформ-ресурси у приміщеннях ДМС не припинились.

З громадян продовжують вимагати необов’язкові довідки та незрозумілі послуги. Прокуратура та міліція продовжують саботувати притягнення винних до відповідальності.

«Після того як головою місцевого ДМС став «майданівець» депутат міськради Олександр Радько черги, прихованість не зникли, а співпраця з прокладками навіть пожвавішала.

Так, наприклад, його друг і колега-регіонал Микола Примачек, директор ЖФ ДП Інформ-ресурси, досі заробляє гроші з повітря – по 50 грн. за необов’язкову і безплатну довідку.» – коментує нинішній стан справ Іван Фурлет, голова Житомирської міської організації ДемАльянсу, який першим в Україні отримав паспорт за 170 грн.

У ДемАльянсі закликають громадян бути пильними, перевіряти кому і за що вимагають платити, а також не соромитись скаржитись на незадовільну роботу службовців ДМС.


Прес-служба
Житомирської міської організації
політичної партії Демальянс

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА