Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Демократичний Альянс разом з житомирянами створили люстраційну комісію

16:48, 05.03.2014

Автор: Адміністратор

Новина

Демократичний Альянс пріоритетним завданням сьогодні вважає проведення люстраційних процесів, аби в майбутньому не допустити дискредитованих чиновників до влади. З цією метою в Житомирі створено Люстраційний комітет. Про це повідомляє прес-служба партії.
 
“Дуже добре, що значна частина активних житомирян відгукнулась на нашу ініціативу і готова контролювати чиновників. Саме від цього громадського контролю залежить, чи використаємо ми свій шанс на зміну системи. Процес люстрації є ключовим етапом на цьому шляху”, - коментує голова обласної організації партії Демократичний Альянс Дмитро ТКАЧУК.
 
Під час обговорення діяльності Люстраційного комітету створено одинадцять основних підкомітетів, серед яких спільним рішенням проголошено пріоритетним силовий. На обговорення зібралися люди з різних галузей, тому кожен мав змогу долучитися до того люстраційного комітету, де його знання будуть найефективніші. 
 
“Наразі перелік комітетів вже сформовано, але їх склад є відкритим для бажаючих долучитись. Закликаємо житомирян активніше включатися в роботу Люстраційної комісії як в якості члена комітету, так і висвітлючи інформацію про потенційних субєктів люстрації ”, - повідомляє Дмитро ТКАЧУК.
 
Створений Люстраційний комітет буде працювати кожного дня. Кожний, хто хоче долучитися до роботи або ж має кандидатуру для люстрації може звертатися в 111 кабінет Житомирської ОДА з 9:00 до 13:00 години включно.

Прес-служба
Житомирської обласної організації
політичної партії «Демократичний Альянс»
[email protected]

       

 

 

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА