Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

ДемАльянс запустив гарячу лінію контролю якості пасажирських перевезень

00:00, 26.02.2015

Автор: Адміністратор

Новина

Проблема підвищення вартості проїзду в міському громадському транспорті мала б бути вирішення підписанням Меморандуму, яким влада та перевізники публічно взяли на себе зобов'язання покращити сервіс та умови обслуговування пасажирів. Але на практиці змін не відбулося.

“Квитки, які змінилися із двотижневим запізненням, і досі не видають кожному пасажиру, водії у вечірній час, як і раніше, з’їжджають з маршрутів, палять у салоні, голосно слухають музику і хамлять.

Не виконує вимог трьохстороннього меморандуму і влада. Контроль та притягнення до відповідальності перевізників за невиконання умов договору не здійснюється. Оголошення з телефоном гарячої лінії досі не розвісили у всіх “маршрутках”, а ті, що зазначені у них, не відповідають”, - коментує ситуацію голова Житомирської обласної організації політичної партії “Демократичний АльянсДмитро Ткачук.

Враховуючи ситуацію, що склалась з житомирськими перевізниками ДемАльянс вирішив запровадити паралельну систему контролю перевізників. Демальясівці відкрили альтернативну “гарячу лінію”, куди, у разі виявлення порушень під час проїзду у “маршрутці”, можна відправити СМС з наступним текстом: № порушення, № маршруту, державний № авто та час порушення на номер 0(66) 596-31-71.

Для ефективності данної роботи аквтивісти ДемАльянсу звертаються до представників влади та приватних перевізників з наполегливим проханням розмістити в салонах всіх авто спеціально розроблену коротку інструкцію виявлення проблеми.

Організатори наголошують, що приймаються лише СМС-повідомлення, вартість СМС згідно тарифів вашого оператора. Написати письмову скаргу, та легко передати на розгляд уповноважених органів можна, з свого особистого комп'ютера за допомогою он-лайн ресурсу  povidom.zt.ua.

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА