Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

ДемАльянс закликає депутатів інвестувати бюджет в енергоефектиність

00:00, 11.02.2015

Автор: Адміністратор

Новина

сновним пріоритетом при формуванні бюджету розвитку має стати енергоефективність, в цьому переконаний голова Житомирської обласної організації політичної партії “ДемАльянс” Дмитро Ткачук.

На наступній сесії депутати Житомирської міської ради повинні затвердити бюджет розвитку. Бюджет розвитку - це розділ витрат пов’язаних з капіталовкладеннями та інвестиціями міського бюджету. Саме бюджет розвитку є основним джерелом для корупції та професійних зловживань.

"В нинішніх умовах ми не можемо дозволити собі витрачати кошти на сумнівні витрати. Настали часи інвестицій, а не латання дірок чи влаштування показових вистав перед виборами. Основною статтею інвестицій має стати напрям збереження енергії. Саме на ефективність витрат енергоресурсів та термомодернізацію повинні максимально направлені кошти." - переконаний Дмитро Ткачук.

В попередні роки в бюджет постійно закладались мільйони гривень на поверхневі та косметичні ремонти, встановлення лавок та майданчиків, в той час коли труби опалення гріли траву взимку. Перспектива подальшого зростання тарифів на енергоносії повинно змінити пріоритети при формуванні бюджету. Основний фокус повинен бути зосереджений на програмах сприяння енергоефективності житлового фонду та комунальних підприємств.

Нагадаємо, раніше Дмитро Ткачук вніс на засіданні виконкому проект рішення про зміні до бюджету, а саме направлення коштів, які депутати мали намір використати на свої передвиборчі кампанії в фонд енергоефективності.

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА