Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Демальянс порівняв енергоефективність дитсадків та будинків у Житомирі

00:00, 07.04.2015

Автор: Адміністратор

Новина

За допомогою тепловізора демальянсівці порівняли енергоефективність утеплених та неутепених дитсадків та багатоквартирних будинків у Житомирі.

Після обстеження адмінбудівель, наступними об'єктами дослідження партійців стали дитячі садки №21 на вул. Лесі Українки, 23 (був утеплений за сприяння НЕФКО у 2013 році) та №69 на вул. Хлібній, 47, а також житловий будинок за адресою вул. Л. Українки, 40.

Нормою вважається температура, яка на зображенні знаходиться в діапазоні від синього кольору (найхолодніше) до зеленого. Втрати тепла (найтепліші місця) зображені на фото в діапазоні від жовтого до червоного кольору.

ФОТО у альбомі сторінки організації

Як видно із зображення єдиним джерелом незначних втрат у дитсадку №21 є лише вентиляційні отвори у підвалі. Нові вікна та, особливо, утеплені стіни ефективно запобігають втратам тепла.

А от садок №69 є прикладом значної енергонеефективності. При температурі зовнішнього середовища -4 °C температура стін сягає +6 °C.

По суті дитячий садок обігріває навколишнє середовище. Крім того, неізольовані труби теплотраси (>40 °C) біля дитсадка також обігрівають вулицю.

"Дані знімки наочно демонструють необхідність реалізації заходів термомодернізації, особливо закладів освіти, на обігрів яких, ми, платники податків, витрачаємо десятки мільйонів гривень щороку" - коментує зображення Дмитро Ткачук, голова Житомирської обласної організації політичної партії Демальянс.

Крім того, демальянсівці разом із представниками компанії EnSave обстежили типову 5-поверхівку на вул. л. Українки, 40.

Нагадаємо, що Демальянс пропонує виділити більше 3 млн. грн. житомирян-платників податків на втілення програм енергозбереження.

Можна побачити разючу різницю теплозбереження у квартирах, які мають утеплення і які ні. Крім того, варто відзначити температуру повітря в підвалі будинку, яка сягала 16 °C! Причиною цього є неізольована тепломережа – типова ситуація для підвалів житомирських будинків.

Загалом у Демальянсі підсумовують, що методів покращення енергоефективності дуже багато і їх реалізувати досить легко, головне не обмежуватись популізмом.

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА