Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

ДемАльянс: кожен житомирянин може сприяти люстрації житомирської влади

17:06, 11.03.2014

Автор: Адміністратор

Новина

В Житомирі Люстраційна комісія розробила форму для збору інформації про чиновників та депутатів, що “відзначились” корупційними діяннями.

На минулому тижні в Житомирі за ініціативи політичної партії Демократичний Альянс створено люстраційну комісію, яка в свою чергу сформувала 11 комітетів для подальшої роботи. Склад комісії є відкритим і кожен охочий житомирянин може долучитись до люстраційної роботи.

Наразі вже сформульовані основні критерії люстрації та розроблено форму для легкого та зручного заповнення інформації. Заповнити форму можна за посиланням: Bit.ly/lustration_zt.

“Люстрація - це не процес поділу посад чи інструмент розправи з окремими чиновниками, це механізм очищення органів влади від осіб, що мали шанс, але продемонстрували не гідність представлення інтересів громади чи виконання владних повноважень.

Для того, щоб не допустити таких осіб знову до владних крісел зараз, люстрація є обовязковим і невідкладним процесом”, - аргументує важливість діяльності комісії голова Житомирської організації партії Демократичний Альянс Дмитро ТКАЧУК.

У Демократичному Альянсі закликають громадян надавати інформацію про чиновників, що не відповідають професійним стандартам та активно долучатися до роботи комісії, аби разом очистити місто від корупціонерів та негідників у органах влади.


Прес-служба
Житомирської обласної організації
політичної партії «Демократичний Альянс»
[email protected]

       

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА