Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

В Запоріжжі Демократичний Альянс окреслив кордон корупції

12:31, 10.07.2014

Автор: Адміністратор

Новина

Активісти Демократичного Альянсу провели роз’яснювальну акцію біля одного з "паспортних столів" міста - щодо законної вартості закордонного паспорта в 170 гривень і розміри корупційних дій чиновників.

Окрім роздачі листівок з інформацією про справжню вартістю оформлення закордонного паспорту, члени Демократичного Альянсу встановили символічні прикордонні стовпи, які символізують закінчення території України та початок іншої держави – Корупціоландії.

Інформаційна акція біля одного з паспортних столів Запоріжжя

"Фактично, підрозділи Державної міграційної служби наразі є окремою державою, оскільки українського законодавства їх працівники не визнають. Тож варто вже уникати всім подвійних стандартів та говорити про якісь порушення прав громадян України, оскільки подібна діяльність працівників "паспортних столів" є звичайнісінькою корупцією та злочином.

Поки що на цю схему окрім ДМС працює і прокуратура, яка покриває злодіїв, та ми викорінемо цей шлях наживи на простих українцях. Впевненості в цьому додає Кримінальний кодекс України, який на нашому боці",  - кажуть активісти партії Демократичний Альянс в Запоріжжі.

Нагадаємо, після численних судових справ активіст кампанії "Стоп свавіллю в паспортних столах" отримали постанову Верховного суду України, згідно якої єдиним обов’язковим платежем при оформленні закордонного паспорта за 30 календарних днів є державне мито на суму 170 гривень.

Рішення ВСУ є обов’язковим для застосування усіма органами влади. Відтак, з 3 грудня кожен службовець ДМС, який зобов’язує громадянина сплачувати додаткові кошти щонайменше вчиняє кримінальне правопорушення згідно ст. 364 - Зловживання владою або службовим становищем, та ст. 382 - Невиконання рішення суду, Кримінального кодексу України”.


 
       

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА