Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Демальянсівець розкрив корупційну схему нардепа з Донецька

14:52, 25.04.2013

Автор: Адміністратор

Новина

Все таємне стане явним. Саме цей принцип використовував член ДемАльянсу в Запоріжжі, коли вирішив розібратися, хто ж поклав око на розробку надр в Запорізькій області.

Питання розробки залізорудного родовища поблизу міста Гуляйполе Запорізької області перед місцевими мешканцями поставало вже неодноразово. Головні побоювання ховаються у вкрапленні урану та його похідних у складі руди, про що неодноразово писали науковці ще з часів СРСР.

Кілька разів спроби розпочати розробку зривалися. Востаннє про родовище згадували наприкінці минулого 2012 року. Тоді, 24 та 26 грудня, спочатку обласна рада, а потім і районна, дали дозвіл ТОВ «Гайчурський ГЗК» на користування надрами.

Рішення було прийнято без попередніх обговорень з місцевими мешканцями, також приховували і справжні наміри інвесторів та можливі наслідки.

Розуміючи, що подібні інвестиції мають робити відкрито, демальянсівець Сидоров Юрій вирішив допомогти місцевій владі розкрити карти.

Опираючись на дані відкритих джерел Сидоров виявив, що справжні інвестори ховаються за десятком підставних компаній з Великобританії, якими керують лише номінальні директори, забезпечуючи життєдіяльність компаній перед фіскальними органами. При цьому, через своїх бізнес-партнерів та членів родини за всією структурую стоїть народний депутат від Партії регіонів Юрій Іванющенко.

“Місцеві мешканці вже неодноразово показували, що вони проти розробки родовища поблизу міста. І коли так приховано та активно приймаються рішення, то зрозуміло що стоять за цим найвпливовіші особи в державі. Тож, щоб зрозуміти, з ким маємо справу та проти кого боротися була необхідність в подібному розслідуванні”, - говорить Юрій Сидоров.

Так сталося, що розкриття справжнього обличчя інвесторів стало маленьким кроком до спільної перемоги. Проводячи активну агітаційну кампанію, масові збори громад, гуляйпільці домоглися від влади скасування прихованого рішення обласної ради.

Повне розслідування читайте на блозі Юрія Сидорова.

Новини по темі: Всеукраїнську книжкову аферу на 11 мільйонів викрив Запорізький ДемАльянс


Прес-служба

Запорізької обласної організації

політичної партії “Демократичний Альянс”

[email protected]

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА