Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

ДемАльянс представив свою програму в Запоріжжі

00:00, 07.10.2015

Автор: Адміністратор

Новина

"ДемАльянс" презентував програму "Місто, зручне для життя", з якою йде на вибори до Запорізької міської ради. Ця програма стала результатом роботи експертів з різних напрямків розвитку міста: урбаністики, громадського транспорту, зручної інфраструктури і т.д.

Більшість громадян нашої країни проживають у містах. Тут народжуються наші діти, тут ми навчаємося в школах та університетах, тут ми знаходимо першу роботу, створюємо наші родини, працюємо та йдемо на пенсію.

Більшу частину життя ми проводимо саме в них. Тому зробити місто зручним для людини - наш головний пріоритет. Ми віримо, що кожен мешканець міста незалежно від віку, статі, національності, віросповідання чи рівня доходів має почувати себе в місті комфортно та безпечно.

Повага до людини, її гідності, прав і свобод має стати фундаментом подальшого розвитку наших міст і забезпечити представнику громади вплив на своє місто. Він, а не чиновник чи політик, є джерелом влади.

Повага до людини, її гідності має лягти в основу міської архітектури, громадських просторів, інфраструктурних рішень, оновленої транспортної системи, медичних та освітніх послуг, екологічних заходів міста.

"Хочеться особливо звернути увагу на інноваційні проекти, з якими ДемАльянс йде до громади: запровадження бюджетів участі і  реалізація пілотних проектів з передачі в оперативне управління парків та скверів громадським організаціям",  - звернув увагу голова Запорізької обласної організації ПП "ДемАльянс" Сидоров Юрій.

Окрім цього, в презентації Юрій Сидоров зазначив на необхідності поваги до громадян та своїх до свої виборців всіх партій, адже нині деякі учасники виборчого процесу вводять їх в оману, апелюючи до вирішення питань, на які депутати місцевих органів влади жодним чином впливати не можуть.

Ознайомитися з повною версією програми можна за посиланням.

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА