Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Виноградівський лісгосп планує зрубати рекреаційний ліс

12:35, 14.02.2017

Автор:

Новина

Виноградівський лісгосп планує зрубати рекреаційний ліс біля будинків мешканців села Пушкіно Виноградівського району.

Як стало відомо мешканцям села Пушкіно, посадовими особами ДП «Виноградівське ЛГ» незаконно відведено лісову ділянку під суцільну рубку виключно здорових порід дуба площею понад 3 гектара. Дерева знаходяться в межах села навпроти будинків мешканців вздовж головної дороги. Заплановано рубку тільки здорового та першосортного ДУБА.

Лісників вже не цікавлять інші породи дерев і з метою особистого збагачення – рубають виключно цінну породу, якої практично вже не має в районі. Не бояться також рубати в селах біля хат.

Поряд з цим, на даній лісовій ділянці восени 2016 року вже проводилась вибіркова санітарна рубка виключно дуба, де було вивезено понад 10 вантажних автомобілей дерев першого сорту і через деякий період ця ж ділянка вже відведена під суцільну рубку, внаслідок чого буде знищено єдиний в селі рекреаційний масив, в якому відпочивають мешканці села.

Актив громади зібрав чималу кількість підписів на користь збереження дерев та унеможливлення незаконної вирубки лісів та звертається до правоохоронних органів з метою попередження вчинення злочину.

Зранку 14 лютого приїхала бригада лісників, але мешканці села Пушкіно не дозволяють незаконні рубки своїх дерев.

Актив села звернувся до обласної прокуратури та губернатора з метою негайного припинення чергового збагачення посадовців.

На фото знизу розміщено карту відведеної лісорубки, фотографії вже зрубаних «хворих» дерев та зображення відведеного масиву дуба, яка позначена червоними лініями.

 

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА