Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

У Луцьку вшанували пам’ять студента Ігоря Індило

02:00, 19.01.2012

Автор: Адміністратор

Новина

 В обласному центрі відбулась акція «Ігор Індило: вбивці повинні відповісти!». Представники «Демократичного Альянсу», громадські активісти та студенти пройшлися з запаленими свічками та лампадками від Театральної площі до відділення УМВС у Волинській області та вшанували хвилиною мовчання Ігоря Індило.

Акцію було проведено з метою привернення уваги громадськості до свавілля у відділеннях міліції.

Під час акції активіст “Демократичного Альянсу” Володимир Столярчук зазначив, що вбивцю студента - Сергія Приходька - на 5 років позбавили волі  умовно. Це, на думку активістів, невелике покарання за вбивство.

Трагедія сталась в   травні 2010 року, коли  Ігор  Індило вночі був доставлений до Шевченківського райуправління міліції, а на наступний ранок був знайдений мертвим у камері.

У головному управлінні МВС у Києві основною причиною смерті спочатку називали  закриту черепно-мозкову травму, яку він отримав нібито після падіння з ліжка через сильне алкогольне сп'яніння.  Згодом з’явилась й інша версія, що Ігор Індило помер від важких тілесних ушкоджень, котрі завдали міліціонери. Після вироку суду небайдужі громадяни організували  акції, що  відбулись в Києві та у інших містах України.

 

                                                                                                                                                                                                     

Мая Голуб

Волинський обласний осередок

Молоді ДемАльянсу

[email protected]


 

Всі новини

© 2011–2023 | Команда ДА