Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Звітно-вибоча конференція Вінницького обласного осередку

02:00, 07.12.2011

Автор: Адміністратор

Новина

  У Вінниці відбулась значима подія: Звітно-виборча конференція Вінницького обласного осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації Демократичний Альянс.

   Насамперед про діяльність та досягнення осередку за попередній рік відзвітувала голова осередку (2008-2011) Кирилюк Олена.Вона відзначила, що за цей період були зроблені помітні кроки у розвитку осередку і, що не менш важливо, утвердження його в громадському просторі Вінницької області.

  Після цього перейшли до наступного кроку - обрання нового керівництва осередку. Головою Вінницького обласного осередку стала Авдєєва Вероніка, Головою Секретаріату Лінчук Надія, Головою КРК Каліцінський Іван. Членами правління обрано окрім голови осередку та секретаріату ще 5 осіб.

 Вероніка Авдєєва (Голова ВОО ВМГО Демократичний Альянс)

 Надія Лінчук (Голова секретаріату ВОО ВМГО Демократичний Альянс)

 Іван Каліцінський (Голова КРК ВОО ВМГО Демократичний Альянс)

   Після оновлення керівного складу, члени організації перейшли до планування діяльності на наступний рік. Роботу в організації розділили на декілька блоків, основні з яких:
- Внутрішнє навчання
- Проведення навчань для студентських рад та активної молоді
- Соціальний напрямок
- Екологічний напрямок
- Проведення дебатів.

   Конференція пройшла у дружній та рішучій атмосфері. Звучало багато теплих слів.
   Новий склад, за підтримки старого, рішуче береться за роботу! Новообрана голова осередку з усвідомленням усієї відповідальності, пообіцяла якісно виконувати обов’язки, які покладаються на неї.

Кирилюк Олена

ВОО ВМГО Демократичний Альянс

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА