Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Вінниця: Злі віруси подолано!

02:00, 20.02.2013

Автор: Адміністратор

Новина

Естафету регіональних осередків акції "Епідемія доброти" підхопили й вінницькі активісти Молоді Демократичного Альянсу.

В рамках проекту «Веселий лікар», що приурочений до всеукраїнської акції «Епідемії доброти», дітлахи, які перебувають на лікуванні в офтальмологічному відділені Вінницької обласної лікарні також боролись зі злими вірусами, які викрадають добро. Це захід відбувся за підтримки ТМ «Сперко-Україна» та БФ «Подільська громада». 
 
Активісти Вінницького осередоку Молоді Демократичного Альянсу відвідали дітей, які перебувають на стаціонарному лікуванні, з виставою-казкою про визволення Добра. Молодь спільно з малечею власноруч виготовляли відомих персонажів та створювали свою власну казку. У кожного з малюків був особистий герой, який мав чарівні здібності аби знищити вірусів зла та хвороб. Завдяки фантазії та допитливості маленьких учасників, усі вороги були подолані, а вірус доброти та здоров’я визволено! У коридорі та палатах відділення в цей час панувала тиша. Процес створення казкової історії захопив усіх, а його учасники й не помітили як промайнув час.
 
Окрім подарунків та виготовлених власноруч листівок «Рученята доброти» діти отримали масу позитивних емоцій, як і волонтери, - розповіли активісти Молоді ДемАльянсу, - Сподіваємось, що зовсім скоро казкові персонажі та гарний настрій допоможуть діткам якнайшвидше одужати і наступна зустріч відбудеться уже за межами лікарні.
 
Довідка:
«Епідемія доброти» - захід приурочений до Міжнародного дня спонтанного прояву доброти. Метою проекту є привернення уваги людей до гарних повсякденних справ, які мають стати звичним способом життя. 
У 2013 році «Епідемія доброти» триває цілий тиждень, в рамках проекту буде проведено більше 10 флеш-акцій та заходів.
 
 

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА