Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Вінничани зустріли весну в чистому місті. Прибирали спільно [ФОТО]

22:04, 23.04.2013

Автор: Адміністратор

Новина

Вінничани вийшли прибирати місто в рамках акції «Зробимо Україну чистою». Вінницька Молодь Демократичного Альянсу не залишилась осторонь, адже як казав Ілля Ільф: “Не потрібно боротися за чистоту, потрібно підмітати!”.

Прибирання відбулося в усіх районах міста, результатом його стало кілька сотень ущент набитих сміттям пакетів та чисті парки, вулиці та двори.

“Усі свідомі громадяни могли долучитись до прибирань, які проходили у різних частинах міста. В основному, у паркових зонах, на галявинах та прибудинкових територіях. Таких ініціативних людей було багато, і це тішить. Ще більш позитивним є те, що місто дійсно стало значно чистішим,”сказала одна з організаторів проекту Віта Івчанська.

Після прибирань люди мали можливість відвідати Еко-містечко, яке для учасників акції організовувавала Вінницький осередок Молоді ДемАльянсу. Саме там усі охочі не лише навчились, але й мали можливість власноруч зробити зі, здавалось, непотрібних речей корисні та приємні поробки: годівнички з пластикових пляшок, паперові квіти, малюнки з залишок ниток, шашки зі звичайного картону та пластикових кришок, тощо.

Діти з азартом долучались до ігор, які легко проводити будь-коли і будь-де, бо матеріал для них – звичайні домашні журнали та скотч, сміттєві відерця і бачки.

“Це дуже круто, що для дітей влаштовують такі ігри як тут”, - каже Валерія, мати одного з учасників. – “Я просто гуляла з дитиною і підійшла подивитися на те, що тут робиться. Моя дитина знайшла собі тут друзів, з якими робила годувальниці і квітки з паперу. Потім ми разом з моїм сином Артуром кидали замотаний скотчем папір у сміттєві корзини”.

Серед учасників “Зробимо Україну чистою” були й ті, яким за браком часу, не вдавалось долучитись до майстер-класів. Але вони отримали невеличкі послання з корисною інформацією про те, як зберегти навколишнє середовище.

Ціллю акції було закликати людей піклуватись про навколишнє середовище, щоб наші діти отримали в спадщину від нас не лише сміття і бруд.


Прес-служба

vn'at'dem-alliance.org

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА