Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

ВІДАВІ: Як мало потрібно для щастя, і як багато хочеться його дарувати!

02:00, 04.01.2011

Автор: Адміністратор

Новина

        З наближення Новорічних свят ми все більше віримо у дива. Як приємно коли вони вриваються у наше життя! А ще приємніше, коли ми доклавши власних зусиль, можемо самі когось зробити хоч трішки щасливішими. Цим безкорисним гаслом і керувались волонтери – учасники всеукраїнської акції «Святий Миколай збирає подарунки», що тривала у Вінниці 16-17 грудня. Протягом двох днів молоді студенти в образі Миколайчиків (атрибутами стали святкові шапочки, шарфики та скриньки) ходили вулицями міста, даруючи дітворі повітряні кульки, листівки-побажання, цукерки, яскраві наклейки із логотипом акції. Також ми спілкувались з дорослими, розповідаючи про саму акцію, разом з тим збираючи кошти для того, щоб створити свято для дітвори, як так цього чекає у стінах дитячих будинків та будинків-інтернатів Вінниччини. Хочеться подякувати волонтерам, які щиро виконали свою місію, а також – жителям міста, які, навіть, поспішаючи у буденних справах, зупинялись, цікавились акцією, поповнювали скриньки коштами, зголошувались допомогти одягом та іграшками, а деякі ділились й своїм досвідом волонтерської праці. 
      Приємним сюрпризом для вінничан став і наш святковий гість - ангел, що нікого не міг залишити байдужим. Він носив із собою чарівну скриньку, з якої можна було дістати «добрий прогноз». Всі з таким інтересом опускали руки до скриньки, а які радісні посмішки мінились на їх обличчях, коли розгортуючи папірці із прогнозом, вони прочитували: «На Новий Рік здійсниться твоє бажання Доклади зусиль!», «Частіше посміхайся! Посмішка прикрашає тебе », «Твоє кохання зовсім поруч ».
Швидко і радісно пролетіло два дні добрих справ. Назбирані гостинці одразу ж знайшли своє призначення – за їх рахунок у сам день Святого Миколая було організовано поїздку до Козятинської середньої загальноосвітньої школи-інтернату I –III ступенів ім. В. Підгорбунського, організацією якої зайнялась Новицька Ірина (член правління вінницького осередку ВМГО «Демократичний Альянс»). Діткам привезли святково- розважальну програму з іграми, конкурсами, веселими розвагами та чудовими подарунками, які викликали стільки радощів у дітей.
    Одним з останніх завдань для дітвори стало створення «плакату власних мрій», дивлячись на які нам ставало так тепло на душі, адже у них стільки світлих мрій! А в нашій голові вже тим часом зароджувались альтруїстичні думки, тому що ми усім серцем бажаємо, щоб ці мрії не просто залишились гарною картинкою на папері, а стали реальністю! 

Шутяк Тетяна,
Координатор акції «Св. Миколай збирає подарунки»,
Член правління вінницького осередку ВМГО «Демократичний Альянс»
 

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА