Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

ВІДАВІ: "І Вінницький обласний дебатний турнір"

02:00, 11.12.2010

Автор: Адміністратор

Новина

   10-11 грудня 2010 року відбулось навчання та турнір гри «Дебати» серед представників ВНЗ Вінницької області. 
     Організатором заходу є Вінницький обласний осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Демократичний Альянс» за підтримки Управління у справах сім’ї та молоді Вінницької обласної державної адміністрації. 
   Головна мета заходу: формування політико-правової культури молоді, лідерських якостей, а також навчити учасників знаходити переваги та недоліки думок, логічне, а не емоційне пояснення власної позиції, обмін досвідом між дебатерами з різних навчальних закладів Вінницької області.
Формат турніру: ціннісні дебати Карла Поппера.
     Перед проведенням дебатного турніру для учасників було проведено тренінг по ораторському мистецтву. Студенти ділились своїми навичками та теоритичними знаннями. Було обрано шість команд для турніру та студентські теми, які цікавили учасників. Дебатери та спостерігачі перейнялись проблемами, які висвітлювали, після кожної гри відбувалось обговорення обраної теми. 
    По результатам ігор, було створено дві сильних команди, які дебатували на тему: "Громадянський шлюб. За чи Проти" 
    Перемогла стверджуюча команда, незважаючи на те, що двоє учасників були протилежної думки, ніж та, яку вони захищали, що свідчить про гарний рівень гравців.  
     Дякуємо за співпрацю Управлінню у справах сім'ї та молоді Вінницької ОДА та студентському парламенту Вінниччини.

  Дебати - це не лише змагання за кращу манеру говорити, це, перш за все - інтелектуальна праця. Опрацьовуючи кожну тему, учасники ознайомлюються з великим обсягом матеріалу, від наукових досліджень до статей у міських газетах. Вміння відокремлювати головне, підкріплюючи його актуальними прикладами, дають вагому основу для подальшої науково-дослідницької роботи. Дебати є професійною школою для учасників, які бажають вступити на юридичний, політологічний, філософський, філологічний факультети, оскільки вони дають безцінні риторичні навички, вміння тримати себе на публіці. Цю програму беруть на озброєння також і викладачі англійської мови, тому що вона надає змогу розвивати усне мовлення, підвищуючи загальний рівень ерудиції.
 

ВОО ВМГО Демократичний Альянс

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА