Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

ВІДАВІ: Молодь Вінниччини висловила свої пропозиції щодо зниження верхньої межі віку молодих громадян

02:00, 13.01.2011

Автор: Адміністратор

Новина

Організатори: управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації

Модератори гри «Дебати»: Вінницький обласний осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Демократичний альянс» - Кирилюк Олена та Каліцінський Іван

Учасники гри «Дебати»:

  • Бартецька Катерина, регіональний координатор Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до Серця» у Вінницькій області.
  • Деундяк Марина, регіональний представник Інституту ім. Роберта Шумана, член Правління ВОО ВМГО «Демократичний Альянс», молодий науковець
  • Дручинський Андрій, виконавчий директор БФ «Подільська Громада», депутат Вінницької районної ради
  • Запорожан Андрій, голова Вінницького обласного відділення Асоціація Правозахисних організаторів студентів України
  • Кавунець Андрій, голова Вінницької обласної організації Народно-демократичної ліги молоді
  • Печалін Олександр, голова спілки підприємців «СТІНА».

Запрошені: лідери та члени молодіжних громадських організацій області

  У грудні Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту ініціювало розроблення законопроекту щодо внесення змін до Закону України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні» в частині зниження верхньої межі віку громадян, віднесених до категорії «молодь» з 35 до 29 років.
      З метою залучення молоді до підготовки нормативно-правових актів у сфері реалізації державної молодіжної політики та вивчення їх ставлення до запропонованого законопроекту управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації організувало громадське обговорення у форматі гри «Дебати».
      Такий формат обговорення управління обрало для того, щоб більш детально вивчити поставлене питання, дослідити його з різних сторін, з’ясувати всі «за» й «проти» прийняття такого рішення та врахувати думку фахівців і громадських діячів, що працюють з молоддю у різних сферах.
   
У процесі гри учасники відповідно до жеребкування стверджували або заперечували, що твердження «Молодь в Україні має бути віком від 14 до 29 років» є правильне. За результатами голосування глядачів, серед яких були лідери молодіжних громадських організацій, представники студентського активу, молоді підприємці, журналісти, перемогла заперечуюча команда.
    Проте дискусія продовжилась. До обговорення долучились усі присутні. Молодь висловлювала різні пропозиції, наводила аргументи.
     За результатами заходу будуть сформовані пропозиції до законопроекту, які будуть направлені Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України.

 

ВІДАВІ: ВОО ВМГО Демократичний Альянс
 

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА