ВІДАВІ: Моє місто і я: молодь між двома світами.
03:00, 25.08.2010
Автор: Адміністратор
![Новина](https://dem-alliance.org/system/districtnews/1216/large/1216.jpeg?1458597724)
![](/userfiles/images/x_c8048cb8.jpg)
![](/userfiles/images/x_e1628cc4.jpg)
Також, молодь з Німеччини та Вінниці, учасники проекту, зустрічались з мером міста та презентували йому декілька проектів. Серед них: «Дерево бажань», студентський готель, майстер-класи, спілка молодих творчих письменників та фестиваль мистецтв. Міський голова підтримав проекти молоді за умови, що вони оберуть кураторів проектів.
В проекті також приймали участь і представники ВОО ВМГО Демократичного Альянсу, а саме Каліцінський Іван та Лінчук Надія.
ВОО ВМГО Демократичний Альянс
Поділитися Всі новини