Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

ВІДАВІ: Епідемія доброти охопила Україну!

02:00, 26.02.2011

Автор: Адміністратор

Новина

У 2010 році вірус доброти поширився над містом Вінниця. Цього ж року захід розповсюдився по всій Україні, більше 50 великих та маленьких міст і містечок відгукнулись брати участь у акції. 

Різні міста по-своєму відзначали свято «Доброти» та «Усмішок»! Але у кожному куточку країни відкривалась скринька доброти під оплески учасників та випадкових перехожих. Також посланці доброти України роздавали картки: «Посміхнись, і світ стане кращим», «Дякую, твоя доброта це універсальний подарунок кожному», а також «Кредит доброти».

У Вінниці Епідемія доброти розпочалась ще за декілька тижнів до 17 лютого. Посланці доброти проводили тренінгові уроки доброти для дітлахів початкових класів. Школярі отримували завдання і ретельно готувались бути головними посланцями доброти у своїй школі. У 2-А класі, школи-гімназії №2 дітки підготували декілька скриньок, стінгазету з гарними справами, а також виступ в інтернаті «Малятко».
 Якщо минулого року Епідемія доброти мала старт з відкриття скриньки доброти, то цього року Вінницю вірус доброти охопив ще зранку у навчальних закладах. У школах та вищих навчальних закладах посланці доброти дарували обійми, посмішки друзям, роздавали картки, малювали «Сонечки гарних справ», дякували викладачам за проведенні пари та багато іншого.

Також з самого ранку ансамбль танцю «Грація» та художній керівник Олександр Мацюк, творчий колектив студентів 2 курсу ВДПУ ім. М.Коцюбинського (Інституту педагогіки, психології та мистецтв), театральна студія технічного коледжу, художній керівник, народна артистка України Клавдія Барил, творчі колективи Вінницького технічного коледжу, учні 2 музичної школи відвідали ряд загальноосвітніх спеціалізованих шкіл-інтернатів області, серед яких були Прибузька, Іванівська, Крищенецька, Самгородська, Старо-Прилуцька, Вороновицький дитячий будинок «Родинний дім», «Добробут» м. Вінниця.

Гарні справи не оминули і лікарні - Вінницьку міську клінічну лікарню «Центр матері і дитини», Вінницький обласний ендокринологічний диспансер, Вінницьку обласну дитячу лікарню. Свято у лікарнях забезпечували студенти ВДПУ ім. М.Коцюбинського (Інституту педагогіки, психології та мистецтв) та волонтери громадської організації «АКОРД».

Також до заходу приєдналась книгарня «Є», де протягом п’яти годин відбувались дитячі читання. Малеча мала змогу послухати цікаві казки, а за одно і намалювати улюблених героїв та потрапити у чарівну історію.

Найбільше посланців доброти зібралось на відкритті «Хатинки доброти», яка знаходилась на площі Театральній. О 15:30 з будиночку вибігли янголятка, які символізували добро, вони заряджали глядачів позитивним настроєм через танець. 

Після офіційного відкриття та привітання, посланці доброти розбіглись по місту дарувати посмішки, робити гарні справи, підіймати настрій. По Вінниці відбувалось близько 30 акцій. Найбільшим попитом користувались добрі прогнози, які волонтери пропонували витягти перехожим. Вінничанам в’язали стрічки з побажаннями, пропонували написати гарні слова на сонечках, роздавали яскраві кульки, обіймали один одного, співали веселих пісень. Водіям посланці доброти на пішохідних переходах бажали гарної, щасливої дороги, також роздавали послання від другокласників. Тролейбусні та трамвайні зупинки перетворились на зупинки: щастя, посмішки, добра, подяки та ін. У центрі була і стрічка добра, куди усі перехожі могли приклеїти свої побажання Вінничанам. На залізничному вокзалі зустрічали потяги з веселими плакатами, запрошували у гості. У кінотеатрі «Родина» за підтримки ТМ «Ковбаскофф» відбулось три безкоштовних трансляції фільму «Заплати іншому», 600 посланців доброти мали змогу переглянути фільм.

Цей день був надзвичайно яскравим та незабутнім, як для самих посланців доброти так і для перехожих, які стали випадковими свідками Епідемії доброти. 17 лютого – не просто один день, коли молодь закликала своїми діями бути добрішими, робити гарні справи та елементарні приємні речі, це той день, який став поштовхом до добрих вчинків, це та іскорка, яка має розпалити вогонь тепла у серцях Вінничан!

Дякуємо усім партнерам, спонсорам, вдячним вінничанам та найбільша подяка «ПОСЛАНЦЯМ ДОБРОТИ»!!!

 

Творіть добро щодня, адже його важко роздати, бо воно весь час повертається!

ВОО ВМГО Демократичний Альянс

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА