Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

ВІДАВІ: Академія практичної адвокації стартувала у Вінниці

02:00, 09.03.2011

Автор: Адміністратор

Новина

 

По п'ять учасників з семи центральних областей, а саме: Вінницької, Житомирської, Хмельницької, Київської, Черніговської, Черкаської та Сумської відвідали перший семінар Академії практичної адвокації. Головним завданням цього  семінару було теоретично та практично розібратись та набути знання з плануванням адвокаційних кампаній.

 Тренерами семінару були: Василь Гацько та Вікторія Черевко.

  Розпочалось все з детального знайомства, адже академікам попереду ще 3 двохденні семінари та 8 місяців спільної роботи. Під час знайомства стало зрозуміло, що зібралась група різнопланових фахівців, це: екологи, медики, підприємці, програмісти, юристи громадські діячі з величезним досвідом та інші, але крім своєї професії учасники мають різноманітні хобі: спорт, танці, написання віршів, КВК, ОСББ, волонтерство, спів та безліч інших талантів. Це все є передумовами ефективної, плідної та креативної роботи.

  Протягом двох днів учасники всебічно розглядали усі моменти адвокаційної кампанії від вибору та аналізу проблеми до здійснення, моніторингу і оцінки результатів. Академіки весь час трудилися у групах, а потім ділились напрацюваннями. Учасникам були запропоновані реальні події, підґрунтя для практичних навичок. Найбільше зусиль під час семінару було віддано практичному завданні, де з конкретної проблеми(події) учасники мали зробити дерево проблем, яке потім конвертували у дерево цілей. 

   Між плідною роботою двохденний семінар розділяв цікавий творчий вечір, де учасники демонстрували свої вміння у різних сферах та прогулянка вечірньою Вінницею. 

   Семінар був надзвичайно цікавим, хоча в переважності  він ніс у собі інформаційний характер, адже організатори та тренери обіцяють більшпрактичні навички  надати на наступних семінарах. Так як регіони уже отримали домашнє завдання: спланувати адвокаційну кампанію у себе в місті, а також подумати над Всеукраїнською. 

   Учасники чекають наступного семінару, який відбудеться у Житомирі 26-27 березня.

Проект проводиться командою «Демократичного Альянсу» за підтримки програми «Об’єднуємося заради реформ» (UNITER), що виконується Pact в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного Розвитку (USAID). Партнери проекту: громадська кампанія «Новий Громадянин».

 

ВОО ВМГО Демократичний Альянс

 

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА