Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Надія Лінчук: якщо молодь залишиться такою ж активною - наша країна розквітне

19:21, 18.04.2013

Автор: Адміністратор

Новина

У Вінниці пройшла Школа лідера, яку організувала віницька Молодь ДемАльянсу. Молоді люди отримали гарну основу для початку ефективної громадської та особистої діяльності.

Навчання було для активних людей, які прагнуть до саморозвитку та позитивних змін у країні.

Перед організаційним комітетом стояло важке завдання - з великої кількості поданих заявок обрати лише 25 учасників, котрі  і отримали можливість впродовж трьох днів здобувати нові знання та закріплювати пройдений матеріал з наступних тем: мотиваційна активність, ораторське мистецтво, тайм-менеджмент та командотворення. Навчальний матеріал розбавляли веселі розвиваючі ігри та «живчики».

Учасники школи отримували нові знання та навички від запрошенного фахівця, тренера Віталія Бєлова, котрий навчав лідерів Мотиваційної Активності. Позитивні враження та спогади залишились у всіх: як учасників, так і організаторів.

Вінницьку Школу Лідера відвідала голова ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу" Анастасія Шимчук, яка не лише підтримала команду у починаннях і розповіла про організацію, але й познайомила учасників з основами тайм-менеджменту: методами економії власного часу та його правильного розподілу на благо собі та оточуючим.

Основи ораторського мистецтва учасникам школи презентувала Альона Данілова. Набуті знання, як і власний талант акторської майстерності, учасники змогли показати, виконавши домашнє завдання. Форум-театр, що містив завдання, придумати конфліктну ситуацію та продемонструвати її.

Останній день школи, був насичений посмішками. Перевірка домашнього завдання показала, що попередні два дні пройшли не дарма. Наступним був тренінг з командотворення, який був проведений Станіславом Даніловим та Альоною Даніловою. Ігрова форма даного інформаційного блоку принесла учасникам багато позитивних емоцій та азарту.

На останок, усі разом, брали участь у симуляційній грі «Життя мого міста». Роман Матохнюк поставив перед учасниками завдання: вирішувати проблеми міста та його людей, взаємодіючи один з одним.

По завершені Школи Лідера кожен учасник отримав сертифікат випускника Школи, а окрім того знайшов нових друзів, отримав корисну інформацію та масу позитивних емоцій. Та насправді, все ще попереду, адже на лідерів ще чекає цікавий КВЕСТ!

«Якщо молодь, з котрою ми познайомились, залишиться такою ж активною не лише на навчаннях і зможе активізувати не лише себе, а й своє оточення - наша країна стане не просто краще, вона розквітне!» - зазначила голова вінницької Молоді ДемАльянсу Надія Лінчук.

Вінницька команда вдячна всім учасникам і тренерам за ті прекрасні дні, що були проведені разом.


Прес-служба

vn'at'dem-alliance.org
 

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА