Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

ДемАльянс звернувся до новообраного голови Винник

00:00, 18.11.2015

Автор: Адміністратор

Новина

Демальянсівець Юрій Шивала запропонував новообраному міському голові Винник розпочати роботу реалізувавши три важливі ініціативи.

  • Оголосити відкритий конкурс на заміщення усіх керівних посад у ВМР: починаючи від заступника міського голови, завершуючи працівниками відділів. Для цього потрібно створити окрему комісію, яка б складалася з незаанґажованих фахівців у сфері HR. Представники цієї комісії мають розробити чіткі критерії відбору кандидатів на конкретні вакантні місця та провести співбесіди з усіма охочими. Після чого міський голова зможе прийняти рішення про кадрові призначення опираючись на результати об'єктивного, незалежного й фахового відбору.
  •  
  • Підтримати ініціативу з проведення аудіозапису усіх сесійних засідань винниківської міської ради, тим самим виконати вимоги Закону «Про доступ до публічної інформації» і дати можливість винниківчанам ознайомлюватись зі змістом усіх засідань депутатського корпусу ВМР. Депутати знаючи, що усі їхні розмови й рішення будуть записуватися – не зможуть приймати злочинних рішень.
  •  
  • Розробити стратегію розвитку Винник на найближчі кілька років. Адже усі попередні каденції влада Винник діяла хаотично. Місто, як і бізнес, не може розвиватися доти, доки немає чіткого бачення того, куди нам потрібно рухатися. До розробки цієї стратегії необхідно залучити максимально велику кількість різнопланових фахівців. Після розробки такої стратегії необхідно розробити покроковий план її реалізації.

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА