Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Чи зможуть новообрані депутати Винниківської міськради створити коаліцію?

00:00, 18.11.2015

Автор: Адміністратор

Новина

Чи зможуть новообрані депутати Винниківської міськради створити коаліцію та чому на цьому наполягає ДемАльянс? Відповів на ці запитання Руслан Фогел, голова Львівського міського осередку ДемАльянсу.

25 жовтня винниківчани обрали нового міського голову та новий склад міської ради. Хтось був обраний завдяки потужному партійному бренду та підтримці згори, хтось пішки обходив весь округ та персонально агітував за себе, а хтось переміг завдяки купівлі голосів недалекоглядних мешканців. Депутати є абсолютно різними як за своїми світоглядними позиціями, сферою зайнятості та джерелом доходів, так і за баченням майбутнього розвитку Винник. Проте всі вони переконували виборців, що хочуть успіху та процвітання для нашого міста.

Та чи зможуть депутати порозумітися, об’єднатися та сформувати коаліцію, яка разом з міським головою візьме на себе відповідальність за Винники?

Адже коаліція та коаліційна угода Винникам вкрай потрібна! Досвід попередніх скликань Винниківської міської ради, особливо останнього, показав, що коли більшість не сформована і рада діє від випадку до випадку, то вона неефективна, бо відповідальність розмита. Без коаліційної угоди депутати гаятимуть час і марнуватимуть можливості для змін. Добра частина з них займатиметься розкраданням землі та створенням особливо сприятливого режиму для власного бізнесу.

Як мешканець Винник я зацікавлений, щоб у міській раді був суб'єкт з достатньою кількістю голосів для ухвалення рішень, який візьме на себе відповідальність за реалізацію плану на каденцію. Як платник податків, як виборець, я зацікавлений, щоб процес створення більшості, підготовки коаліційної угоди відбувався максимально публічно та відкрито.

Фракція ‪‎ДемАльянс‬у (Олег Матвіїшин, Юрій Шивала) ініціюватиме появу більшості та написання її коаліційної угоди, оскільки це питання визначає, чи є ми справді європейцями, чи все-таки візантійщина – наше все. Колись австрійський урядовець та дипломат князь Меттерніх твердив, що кордони Європи закінчуються зі східними вікнами його палацу у Відні.

З того часу кордони Європи рухалися переважно все далі на схід. То чи пролягають вони зараз перед Винниківським лісом, чи все-таки вони проходять за нашими східними вікнами?

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА