Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Заява Тернопільського ДемАльянсу щодо внесення змін до Генплану міста

00:00, 21.02.2017

Автор:

Новина

ЗАЯВА
Тернопільської організації політичної партії ДемАльянс
щодо внесення та намірів затвердження змін до 
Генерального плану Тернополя

Керуючись інтересами громади та відстоюючи майбутнє Тернополя, як комфортного, безпечного та зручного для життя міста,
Тернопільська організація політичної партії ДемАльянс заявляє:

1. Ми виступаємо проти прийняття змін до Генерального плану міста Тернополя, які планується затвердити на найближчій сесії Тернопільської міської ради 24 лютого 2017 р., як таких, що не відповідають інтересам громади міста та мають на меті легалізувати численні порушення законодавства у сфері землевідведення та містобудування, здійсненні в інтересах вузького кола осіб.

2. ДемАльянс підтримує ідею щодо створення робочої групи з представників депутатського корпусу Тернопільської міської ради, відповідних фахівців та представників громадськості, для напрацювання проекту змін на основі реального Генплану міста затвердженого в 2010 році.

3. Наша політична сила докладе всіх зусиль для подальшого виявлення та розслідування численних випадків зловживань і порушень законодавства пов’язаних із маніпуляціями з Генеральним планом м. Тернополя.

Тернопільський ДемАльянс закликає:

  1. Депутатів міської ради, що не байдужі до долі Тернополя, не підтримувати пропоновані зміни до Генплану. 
  2. Правоохоронні органи розслідувати наявні, на наш погляд, порушення, пов’язані із невідповідністю містобудівної документації, прийнятих рішень, наданих містобудівних умов, а також виданих міською владою численних дозволів у сфері землевідведення та містобудування, Генеральному плану, та дати їм належну правову оцінку.
  3. Всіх тернополян прийти під стіни міської ради під час проведення сесії 24 лютого о 9:00 та висловити свій протест проти прийняття катастрофічних для нашого міста змін до Генплану.

Всі новини

© 2011–2018 | Команда ДА