Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Заява Тернопільського Демальянсу щодо затвердження змін до Генерального плану

00:00, 03.04.2017

Автор:

Новина

ЗАЯВА
Тернопільської організації політичної партії ДемАльянс
щодо затвердження змін до 
Генерального плану Тернополя на пленарному засіданні сесії 24 березня 2017 року

Тернопільська організація політичної партії ДемАльянс висловлює свою категоричну незгоду з діями тернопільського міського голови Надала С.В. та наближених до нього чиновників міської ради, які у доволі сумнівний спосіб, шляхом маніпуляцій і абсолютного ігнорування позиції громадськості та ряду депутатів, «протягнули» сьогодні питання затвердження змін до Генерального плану міста Тернопіль.

Ми вважали і вважаємо, що більшість із запропонованих змін не відповідають інтересам громади міста та мають на меті легалізувати численні порушення законодавства у сфері землевідведення та містобудування, здійсненні в інтересах вузького кола осіб.

На превеликий жаль, у міській раді знайшлося 25 несвідомих депутати, які таки піддалися впливу міського голови, на противагу врахуванню думки громади міста. 

Список депутатів Тернопільської міської ради 7 скликання, які  проголосували за затвердження змін до Генерального плану Тернополя. 
Багато тернополян вже знайомі із списком депутатів, які під час виборів обіцяли захищати громаду міста, а на практиці прийняли рішення повністю нехтуючи її думкою та інтересами.

Розпочнемо із фракції ВО «Свобода», як найбільш чисельної та лідируючої по кількості голосів. Разом із мером «ЗА» проголосувало 10 свободівців:
Надал Сергій
Гевко Галина
Зінь Іван
Климчук Олег
Паньків Наталія
Редьква Назар
Сиротюк Михайло
Стаюра Володимир
Торожнюк Роман
Шморгай Олег

Не набагато відстали представники Блоку Петра Порошенка, давши 7 голосів «ЗА», однак вони продемонстрували чудову дисципліну, проголосувавши у повному складі, чим не могла похвалитись рідна фракція мера, адже там виявилось декілька депутатів в яких не атрофувалась совість. Отже, поіменний список цієї дружньої команди:
Шумада Віктор
Бич Павло
Білан Тарас
Ібрагімов Михайло
Місько Володимир
Прокопів Ліна
Смакоуз Юрій

Меншою кількістю та не слабшою партійною дисципліною славиться партія Батьківщина, яка на словах завжди відстоює інтереси народу, а на практиці в повному складі голосує за скандальне рішення. Голоси за Генплан відали:
Артимович Андрій
Гринда Володимир
Поврозник Петро
Шоломейчук Наталія

Абсолютно теж саме можна сказати про представників Радикальної партії, які в повному складі голосували «ЗА»:
Півторак Святослав
Серетний Тарас
Яциковська Оксана

Ну і на завершення Народний контроль, 2 з 3 депутатів якого теж вирішили узаконити будівельний хаос в Тернополі:
Болєщук Петро
Шараськіна Вікторія

Тож, шановні тернополяни, коли у вашому дворі, сквері, дитячому майданчику чи стадіоні виростатиме чергова багатоповерхівка або торговельний центр, в парках з’явиться ряд нових ресторанів, готелів і т.п., ви вже знаєте кому за це подякувати!

Ми залишаємо за собою право на оскарження цього ганебного рішення міської ради у судах. І закликаємо усіх небайдужих тернополян приєднуватися до нас у боротьбі з корупцією та зловживаннями у міській раді!
 

Всі новини

© 2011–2018 | Команда ДА