Як побудувати хатинку у сквері Тернополя
00:00, 04.06.2016
Автор:
Чергове цікаве відкриття очікувало на експертів ДемАльянсу в процесі вивчення тернопільської містобудівної документації. Зокрема, виявлено невідповідність між генеральним планом міста та планом зонування в районі вулиць Текстильної та Фабричної.
Планом зонування, всупереч генплану, планується майже повне знищення зелених насаджень на вказаній території (куди ж дивилась екологія), за винятком невеликого земельного наділу (див. прикріплені схеми). Знаючи апетити місцевих чиновників припустити, що вони залишили хоч маленький скверик для жителів навколишніх будинків було б наївно. Тож використовуючи відкриті бази даних вдалось встановити, що на цьому наділі, рішенням Тернопільської міської ради від 26.04.2013 р., передбачено будівництво житлового будинку, господарських будівель та споруд.
Неймовірне везіння – отримати земельний наділ під приватний будинок майже в центрі міста!
Хоча скоріше слід говорити не про везіння, про велике бажання міського голови виділити дану земельну ділянку конкретній особі. А бажання було настільки велике, що голова ставив три рази на переголосування це рішення.
Так хто ця заслужена особа? Високоповажним паном виявився однофамілець головного обласного еколога Сінгалевич Василь Орестович. А от чи пов'язаний він із начальником управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації паном Сінгалевичем Орестом Васильовичем родинними зв’язками, чи спільне прізвище просто випадковий збіг, питання риторичне.
До речі, цією ж сесією від 26.04.2013 р. передбачалось знищення зеленої зони на майдані Перемоги, по вул. Текстильній, по бульвару П.Куліша, по просп. Степана Бандери, по вул. Живова під скандальний торгово-побутовий комплекс біля «Орнави», також віддавалось 0,2 га прибережної смуги із зеленою зоною та суддівською вежею по вул. Білецькій, пропонувалось розміщення міні гідроелектростанції на річці Серет біля шлюзів, в парковій зоні.
Припускаємо, що без сприяння чи попередньої згоди голови місцевої екологічної служби із питаннями піднятими на цій сесії, рішення б не були прийняті.
На останок хочемо ще раз зазначити, що наведені в цій та інших наших статтях колосальні порушення інтересів громади хочуть узаконити через зміни до містобудівної документації. Тож прокиньтесь, Тернополяни, включайтесь в життя міста, відстоюйте свої інтереси, не мовчіть, збережіть місто для дітей та онуків. Закони України ще на Вашій стороні.
Від Вас залежить, що залишите дітям та онукам, - чистий, потопаючий в зелені Тернопільський став, зелені парки та сквери чи купу бруківки поміж бетонних споруд з відстійником стоків замість ставу.
Поділитися Всі новини