Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Тернополяни проти забудови Привокзального майдану

13:46, 04.04.2017

Автор:

Новина

Привокзальний майдан вирішили таки повністю забудувати. І уже не лякають тернопільських чиновників ні Закони України, ні державні норми, і навіть протести громади. Не лякає можновладців й той факт, що залізничний вокзал можуть визнати непридатним для виконання своїх функцій. А можливо влада цього і добивається, щоб прихопити чи «роздерибанити» чергове міське майно.

Згадаймо, що будівництво торгового центру біля Залізничного вокзалу проводилось в порушення норм та законів, наперекір протесту громади. Влада плела різні схеми та інтриги, щоб систематично вводити громаду в оману, приспати, і не допустити скасування незаконного рішення, а тим часом будівництво тривало. Завершивши будівництво воно не стало законним і таким стати не зможе, адже кількість порушень у сфері містобудування, екології, санітарних норм, безпеки руху, кожне із яких є підставою на знесення цього «чудовиська» захмарна.

Внісши зміни у генплан тріо Надал, Бесага та інститут «Діпромісто», намагаються не тільки узаконити незаконно збудоване і самим уникнути за це відповідальності, а ще й продовжити забудову залишків Привокзального майдану.

Державні норми, які стосуються залізниць вимагають обов’язкову наявність зелених насаджень спеціального призначення між вокзальними площами та іншою забудовою, зокрема і житловою. При чому розмір самих майданів має бути відповідної площі для обслуговування в першу чергу пасажирів та пересадки їх на громадський транспорт, і зовсім не для комерційних об’єктів.

Виявляється при усіх розглядах змін до генплану пропозиція забудови пам’ятки архітектури «Привокзальний майдан» жодного разу не була схвалена. Однак двадцять шість, уже відомих усьому місту «героїв», були за.

То ж Тернополяни, будьте пильними. Влада вас постійно обманює. Врятуймо Привокзальний майдан і місто, закони на нашій стороні.

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА