Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Сумський суд ігнорує бездіяльність прокуратури

14:42, 16.06.2016

Автор:

Новина

Вчора, 15 червня, активістці ДемАльянсу Інні Бесараб було відмовлено у задоволенні скарги щодо бездіяльністі прокуратури та не внесення відомостей до ЄРДР.

Судею Шершаком було перекручено подані факти за справою: зокрема у заяві про злочин не було мови про вчинення злочину посадовами особами ПАТ «СумиГаз», а вказувалось на те, що декларації про початок будівельних робіт були видані органом архітектурного контролю з грубим порушенням чинного законодавства.

Особливо цікавим є абзац про те, що заявник обовязко має бути посадовою особою органу, який здійснює контроль за будівництвом, тобто, саме тим проти кого і подано заяву про злочин. У іншому випадку не можно робити жодних висновків про правомірность будівництва. Це звучить абсурдно, враховуючи, що заявниця має великий досвід та ліцензію землевпорядника.

Після останнього засідання суддя поцікавився у представника прокуратури, як прізвище директора ПАТ «СумиГаз». Хоча прізвище цієї особи не фігурує ні в матерілах, ні в ухвалі.

Нагадаємо, у травні активісти Сумського ДемАльянсу розкрили корупційну схему ПАТ "СумиГаз" та подали заяву до прокуратури, на що остання відмовилася її перевіряти і перенаправила до сумського відділу поліції.

Але вода камінь точить. Тож згодом органи прокуратри та поліції отримають чергову заяву про вчинення злочину. Будемо добиватись справедливості до переможного кінця.

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА