Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Рівненська Молодь ДемАльянсу: нести добро у серці [ФОТО]

02:00, 20.02.2013

Автор: Адміністратор

Новина

Другий рік поспіль у Рівному, в середині лютого, панувала Епідемія доброти, приурочена до Міжнародного дня спонтанного прояву доброти

Вже традиційно посланці Доброти - активісти місцевого осередку Молоді Демократичного Альянсу - розпочали свою роботу з вручення “Квитків у місто доброти” на вокзалах Рівного. Беручи квиточок до рук, зацікавлені громадяни захопливо дякували та на їхньому обличчі одразу з’являлась усмішка. Разом з тим, молоді активісти на дошках оголошень розвішували об’яви-компліменти. 
 
О 12-й годині волонтери продовжили свою роботу на місцевому Майдані Незалежності. Посланці доброти роздавали перехожим цукерки з приємними передбаченнями. Прочитавши на папірці “Усе буде добре”, “Успіх зовсім поряд”, “Спробуй і все вийде”, рівняни щиро посміхалися та дякували волонтерам за приємний сюрприз. Також активісти дарували перехожим "вільні обійми", що особливо порадувало дітей та молодь.
 
Ще однією традицією відзначення дня Доброти є складання реєстру добрих справ. За результатами опитування перехожих, голова Рівненського осередку Молоді ДемАльянсу Олена Пшенична відзначила: “Дуже приємно, що рівняни допомагають близьким людям. Багато хто з опитаних зазначив, що допомагає сестрі, бабусі, брату. А одна жіночка впевнено відповіла: “Роблю добрі справи регулярно!”. Рівняни теж не байдужі до бездомних тварин, охоче жертвують гроші на благодійність. Тішить і ввічливість хлопців - дехто з них відзначив, що поступається місцем у тролейбусі та робить своїм подругам компліменти.”
 
Кульмінацією Епідемії стало відкриття скрині доброти та вивільнення вірусу доброти для його подальшого поширення містом і країною. 
 
Довідка:
«Епідемія доброти» – захід присвячений Міжнародному дню спонтанного прояву доброти. Слово «спонтанно» тут не випадково, адже починалась “Епідемія” ще у 2010 році, особливо її ніхто не готував і не планував та завдяки гарній, чистій ідеї «Епідемія» знайшла своє місце у суспільстві. Щороку кількість “інфікованих” міст зростає. 2012 року до “Епідемії” долучились активісти з 63-х міст України, а також волонтери у Грузії.
Зрозуміло, що проводячи флеш-акції світ завтра не стане добрішим, але це є формування звички такого способу життя. Люди в змозі  щодня робити гарні справи, бути уважними до оточуючих, нести позитив та тепло у серці.
 

 

Всі новини

© 2011–2022 | Команда ДА