Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Активіст Молоді ДемАльянсу Тарас Дроздовський отримав звання “молодий лідер Рівненщини”

14:22, 01.05.2013

Автор: Адміністратор

Новина

Нещодавно у Рівному нагородили переможців рейтингу "ТОП-20: молоді лідери Рівненщини". Серед переможців - і Тарас Дроздовський, Голова Секретаріату Рівненського осередку Молоді ДемАльянсу. 

За правилами конкурсу переможців обирали у два етапи: першу десятку визначали  інтернет-користувачі за допомогою голосування на інформаційному сайті; другу - експертне журі.  Тарас потрапив до двадцятки саме завдяки підтримці онлайн-спільноти.

Церемонія нагородження
"Приємно отримувати нагороду за свою діяльність. Це як своєрідний індикатор, що ти рухаєшся у правильному напрямку. Кубок молодого лідера Рівненщини - це командна нагорода, адже в реалізації проектів і у навчанні завжди є хтось поряд. В моєму випадку це батьки, друзі, Демократичний Альянс, спільнота стипендіатів. Я вдячний,що вони у мене є", - каже Тарас про свою перемогу.

Тарас Дроздовський у команді ДемАльянсу вже понад два роки. За цей час юнак втілив багато ідей та цікавих та різнопланових проектів. Найбільш яскраві з них:

  •  “Запали кохання" (запуск небесних ліхтариків). Завдяки цьому проекту вдалося зібрати 1300 грн., які потім передали онкогематологічому відділенню Рівненської обласної дитячої лікарні.
  •  “Залишайся людиною” - кампанія проти насильства. Мешканцям Рівного роздавали малинові браслети із написом “Залишайся людиною”.

У 2011 році займався моніторингом впровадження закону України "Про доступ до публічної інформації" на теренах Рівненської області. 

Окрім громадської роботи Тарас продовжує навчання в аспірантурі Національного університету водного господарства та природокористування (скорочено НУВГП) зі спеціальності “Математичне моделювання та обчислювальні методи”. Варто відзначити активну діяльність юнака у ВУЗі. За час свого навчання Тарас підтримував традиції у своїй альма-матер: започаткував святкування Дня програміста на факультеті прикладної математики та комп'ютерно-інтегрованих систем НУВГП та виступав співорганізатором чотирьох днів факультету. 

Молодий активіст завжди вирізнявся працелюбністю та надзвичайним розумом. У 2011 році Тарас став стипендіатом програми Завтра.UA.

Усі проекти Тараса завжди супроводжуються креативністю та ідейним вибухом. Окрім громадської діяльності, хлопець цікавиться блогінгом та долучається до просвітницьких проектів у якості тренера.
 


Прес-служба Рівненського обласного осередку 
ВМГО Молодь Демократичного Альянсу
[email protected]

Всі новини

© 2011–2022 | Команда ДА