Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Депутати Радомишльської міської ради саботують прийняття положення про громадські ініціативи

00:00, 23.01.2017

Автор:

Новина

Ще в червні місяці минулого року на сесії Радомишльської міської ради вперше розглядалося питання громадських ініціатив, як право радомишлян на місцеве самоврядування. Не дивлячись на те, що дане право передбачене низкою Законів України та статутом радомишльської територіальної громади - депутати на чолі з міським Головою не бажають, щоб жителі Радомишля були ініціативними, втручалися в роботу міської ради, ініціювали свої проекти та втілювали свої ідеї в життя шляхом громадських ініціатив.

На тій же сесії з 20 присутніх депутатів “ЗА” проголосували лише 8 депутатів, відповідно 12 яких “УТРИМАЛИСЬ”, в результаті рішення було завалене. Серед тих, хто утримався був також і міський голова Соболевський О. В. А далі по партіям:

Народна партія -2;

Батьківщина - 4;

БПП - 2;

Демократична партія - 1;

Свобода - 1;

Соціал Демократична партія - 1;

Радикальна партія Ляшка - 1.

“Наше положення блокують на всіх рівнях. Спочатку на комісії по законності юрист міської ради посилався на законопроект “Про громадські ініціативи”, який зареєстрований у Верховній Раді України. Цього разу знайшли інший мотив відкласти розгляд питання - дочекатись формування об’єднаних територіальних громад”, - коментує депутат міської ради від ДемАльянсу Віта НІКІФОРОВА.

Депутати від ДемАльянсу повторно подали положення “Про громадські ініціативи”, яке буде розглядатися на сесії 16 лютого.

“Сподіваюсь, цього разу депутати на чолі з міським головою відкинуть гру в політику та приймуть гідне рішення на користь радомишлян”, - додає Олександр ПАПІРНИЙ, голова фракції ДемАльянс.

Результати розгляду цього питання депутати від ДемАльянсу обіцяють оприлюднити на сторінці організації у Фб відразу після голосування 16 лютого.

 

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА