Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Знайомтесь -- новий склад Полтавського осередку «Молоді Демократичного Альянсу»

02:00, 25.01.2012

Автор: Адміністратор

Новина


 

В Полтаві відбулася звітно-виборча конференція «Молоді Демократичного Альянсу». На порядку денному було обрання голови та складу керівних органів осередку та затвердження планів на майбутній рік. За результатами голосування головою організації було обрано Іннну Пахомову, головою секретаріату – Аліну Ткаченко, членом секретаріату  - Руслану Півненко та головою контрольно-ревізійної комісії - Володимира Ткаченко.


Новообрана голова Інна Пахомова поділилася з нами планами на майбутнє: «У березні ми хочемо провести масштабний захід -  студентський фестиваль реклами. Окрім того, не залишимося байдужими до  Всесвітнього дня захисту прав споживачів, оскільки вважаємо за доцільне інформувати громадськість про порушення, які відбуваються під час продажу товарів та надання послуг недобросовісними підприємцями».

Традиційно у лютому буде проведено День доброти, координатором якого є Людмила Радченко.  До річного плану організація включила також проведення етнічного фестивалю у період чемпіонату з футболу ЄВРО-2012. Безумовно, осторонь не лишилася волонтерська та благодійна робота, тож у Полтаві неодмінно пройде акція «Миколай збирає подарунки» та інші соціальні проекти. 

Полтавський осередок Молоді Демократичного Альянсу також налагоджує співробітництво зі студентським самоврядуванням. Осередок долучився до організації  Радою студентів і аспірантів Полтавського університету економіки і торгівлі  розважального заходу «Міс університету». 

Побажаємо натхнення новій команді, успіхів  та великих звершень у громадській роботі.


Аліна Ткаченко,
Голова секретаріату

Полтавського осередку Молоді Демократичного Альянсу

Всі новини

© 2011–2023 | Команда ДА