Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

ВІД КЕРІВНИЦТВА ПАРТІЇ РЕГІОНІВ ВИМАГАТИМУТЬ ЗУПИНИТИ СВАВІЛЛЯ ОДНОПАРТІЙЦЯ

03:00, 28.10.2011

Автор: Адміністратор

Новина

 У понеділок, 31 жовтня,  о 9.30 під стінами головного офісу Партії Регіонів (місто Київ, вул. Липська, 10) відбудеться акція протесту з вимогою вгамувати майнові апетити сільського магната, який фактично захопив село Соколова Балка у Полтавській області.

Депутат райради від Партії Регіонів Володимир Замула привласнив приміщення сільради, водонапірні башти, дитсадок, дороги, лікарню, сільський клуб, 6 одноповерхових будинків, пам’ятник Шевченку та один 16-квартирний будинок,  з якого виселяють мешканців.

Місцевий магнат не зважає на приписи прокурора та рішення сільради. Його однопартійці, які очолюють районну та обласну державні адміністрації, ухиляються від вирішення проблеми.

21 жовтня активісти Демократичного Альянсу разом з мешканцями Соколової Балки розбили наметове містечко на площі біля Полтавської облдержадміністрації. Мітингувальникам вдалося домогтися зустрічі з губернатором Олександром Удовиченком та досягнути домовленості щодо створення чіткого плану вирішення проблеми мешканців села.

24 жовтня протест набрав нових обертів, у результаті чого керівництвом Полтавської ОДА було анонсовано невідкладну передачу об’єктів соціальної інфраструктури та житлового фонду сільській громаді. Про це публічно заявив людям на площі перед ОДА заступник Полтавського губернатора В.Пархоменко.

Утім, за чотири дні не відбулося жодних зрушень у вирішенні проблеми, яка склалась у Соколовій Балці. Серед селян, яких виселяють з будинку, опинилася родина активістки Демократичного Альянсу Ірини Земляної.

Саме тому активісти ДемАльянсу звернуться до Партії Регіонів з вимогами зупинити однопартійця  і повернути людям їхнє житло!

Оксана Піддубна,

прес-секретар Київського осередку

[email protected]

 

 

Всі новини

© 2011–2022 | Команда ДА