Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Від Губернатора Полтавщини вимагатимуть припинити «ЗАМУЛювання» очей селянам.

03:00, 23.10.2011

Автор: Адміністратор

Новина

24 жовтня о 9.00 біля будівлі Полтавської облдержадміністрації розпочнеться акція протесту «Не ЗАМУЛюйте нам очі». Активісти Демократичного Альянсу разом з мешканцями с. Соколова Балка вимагатимуть від Губернатора Полтавської області Олександра Удовіченка надати чіткий план вирішення проблеми мешканців села Соколова Балка Новосанжарського району Полтавської області.

Вже четвертий день в Полтаві відбуватиметья безсторокова акція протесту, метою якої є  змусити місцеву владу відреагувати на ситуацію, яка склалась у цьому селі.

Там, депутат райради Замула В.І. привласнив приміщення сільради, водонапірні башти, дитсадок, сільський клуб, 6 одноповерхових будинків, пам’ятник Шевченку та один 16-квартирний, з якого виселяють мешканців. Всупереч Постанові Кабінету Міністрів від 13.08.2003 № 1253, Замула переконаний, що має право розпоряджатися об’єктами соціальної сфери, як своєю власністю.

В п`ятницю, 21 жовтня, демальянсівці з усієї України розбили наметове містечко, щоб зупинити свавілля, яке відбувається у Соколовій Балці та повернути мешканцям цього населеного пункту їхні права на житло.

В цей же день, увечері, відбулась зустріч Голови ВМГО «Демократичний Альянс», Василя  Гацько, з Губернатором Полтавської обасті Олександром Удовіченко.

Лідер організації передав Губернатору вимоги мітингувальників. Таких виявилось декілька. По-перше, це забезпечення з боку полтавської влади реального виконання Постанови КМУ  від 13.09.2003 №1253 та законів України і передання об’єктів соціальної сфери та житлового фонду на баланс Соколовобалківськоїсільської ради. Також активісти вимагають припинення незаконного тиску та порушення прав жителів с. Соколова Балка з боку представників влади.

У відповідь Удовіченко пообіцяв ознайомитись з проблемою. Але він відмітив, що на це потрібен час.

Однак, активісти не довіряють місцевій владі. Це частково пояснються й тим, що вже на другий день наметового містечка Полтавський адмінсуд  заборонив Демократичному Альянсу проведення мирної акції.

 В понеділок представники організації разом з селянами намірені все ж таки добитись від Губернатора більш чітких відповідей та реальних механізмів вирішення цієї проблеми з боку влади.

Адреса проведення акції: м. Полтава вул., Жовтнева, 45.

***

Контактна особа

Ірина Земляна (050)953-91-20                                                                                                              

 

За перебігом новин читайте з "перших рук" на сторінці ДемАльянсу в Facebook- https://www.facebook.com/DemAlliance

 

 

Марія Фурнік,

Прес-секретар ХОО ВМГО "Демократичний Альянс"

[email protected]

Всі новини

© 2011–2022 | Команда ДА