Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

У ПОЛТАВІ ВИМАГАТИМУТЬ СУД НАД ДЕПУТАТОМ, ЩО КУПИВ СОБІ ЦІЛЕ СЕЛО

03:00, 19.10.2011

Автор: Адміністратор

Новина

           21 жовтня 2011 року об 11:00 біля приміщення Полтавської обласної державної адміністрації за адресою: м. Полтава вул., Жовтнева, 45 розпочнеться безстрокова акція протесту з вимогою покарати депутата Замулу В.І. та повернути людям їхні права на власне житло. Так, в селі Соколова Балка Новосанжарського району Полтавської області мешканці 16-ти квартирного будинку по вулиці Перемоги, 9А опинилися перед загрозою виселення: їхні права та свободи грубо порушуються, і всупереч Постанові Кабінету Міністрів від 13.08.2003 № 1253, об’єкти соціальної сфери села не передані в комунальну власність територіальної громади. Депутат Замула В.І. переконаний, що має право розпоряджатися цим будинком, як своєю власністю.

       Постанови Кабміну, рішення Сільської ради і приписи прокурора він просто ігнорує. Мешканців села, які намагаються протистояти свавіллю «Царька», б’ють і залякують міліцією. Ірину Земляну, місцеву активістку «Демократичного Альянсу», яка організовувала акцію протесту, побили, побої вдалося зняти лише під тиском київських журналістів, а місцева міліція досі не порушила справу, незважаючи на приписи прокуратури. Районна адміністрація в усьому підтримує латифундиста, і організовує цькування активістів. У школі матері Ірини Земляної, яка працює директором, протягом трьох місяців було 13 перевірок. Губернатор Полтавської області зайняв позицію невтручання, незважаючи на неодноразові звернення мешканців, яких виселяють з їх будинків.

      Згідно з ситуацією, що виникла, «Демократичний Альянс» оголосив про початок безстрокової акції протесту. Біля будівлі облдержадміністрації Полтавської області в п’ятницю буде розгорнено наметовий табір. З усієї України на позачергову нараду з'їдуться Голови осередків Демократичного Альянсу. Об 11.00 в наметовому таборі розпочнеться засідання, на якому будуть заслухані свідчення постраждалих осіб і свідків, а також позиція влади. На нараду запрошені: губернатор області, голова МВС в Полтавській області, прокурор області, а також сам депутат Замула В.І. На порядку денному засідання Координаційної ради – загальноукраїнська мобілізація членів Демократичного Альянсу, адже якщо вимоги, які висувають активісти, не будуть виконані, під стінами адміністрації з'явиться величезне наметове містечко з 1000 мешканців.

Контактна особа:
Ірина Земляна, тел.: (050)953-91-20

 

Оксана Піддубна
Прес-секретар Київського осередку
ВМГО "Демократичний Альянс"
[email protected]
 

Всі новини

© 2011–2022 | Команда ДА