Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

У Полтаві відбулася презентація обласної організації партії ДемАльянс

23:03, 01.03.2017

Автор:

Новина

28 лютого Полтавський ДемАльянс запросив усіх бажаючих детальніше дізнатися про партію Демократичний Альянс та її діяльність в місті та області.

Олександр Кобрись, голова новоствореної організації розповів про найближчі перспективи нашої роботи, особливо про проект «Відкритий простір ДемАльянсу». «Між владою і громадою низька комунікація, і тому ми вирішили іти в політику; ДемАльянс - це відкрита платформа єднання, ми будемо розвивати осередки партії в області, хочемо залучити бізнес, вирішувати проблеми міста та області разом із громадою», - відзначив Олександр.

Артем Романюков, член правління ДемАльянсу розповів вцілому про партію, статус, структуру, фінансування, діяльність осередків, і про можливість приєднання, відзначивши: «Перевагою, що відрізняє нас від інших партій є: субсидіарність, тобто можливість приймати рішення на низовому рівні без узгодження з центром; відкрите прозоре фінансування, тобто всі надходження і витрати можна відстежувати в он-лайн режимі на сайті партії».

Світлана Заліщук, народний депутат, розповіла про своє рішення бути в ДемАльянсі, про програму і пріоритети діяльності партії в найближчий час, переконливо зазначивши: «В умовах, коли політика - це майже лайка, і практично не має довіри у громадян, вважаю,  що треба йти у владу і змінювати країну із середини, тому ДемАльянс - це альтернатива крадіям, можливість реальних змін в країні. Тому нами розроблена програма із залученням до обговорення членів з усіх регіональних осередків, експертів та громадянського суспільства, заклавши фундамент цінностей, цілей і завдань, спільне бачення, як нам реформувати країну».

Сергій Лещенко, народний депутат розповів про роботу в парламенті, законодавчі ініціативи і результати діяльності народних депутатів від партії, і найближчі перспективи для України.

«В парламенті ми намагаємося втілити те, що обіцяли під час виборів, це:  і активна боротьба з корупцією, і малий та середній бізнес як гарант демократії, і якість освіти, медичних послуг, надання і розвиток публічних послуг, і захист України від зовнішньої агресії, побудова в країні цивілізованого суспільства, де права всіх захищені і нікого не переслідують за його погляди», - відзначив Сергій.

Під час презентації  у форматі питання-відповідь відбулася жвава дискусія про болючі проблеми міста, області, країни і пошуки їх спільного вирішення. До нас завітало близько 50 людей, в основному це представники малого і середнього бізнесу, громадських організацій, журналісти та небайдужі мешканці міста та області. Сподіваємось, що це був лише перший крок до ефективного об’єднання. Дякуємо всім, хто знайшов час прийти і поспілкуватись з нами.

Всі новини

© 2011–2022 | Команда ДА