Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Сформована команда Демократичного Альянсу у Полтаві

02:00, 10.01.2011

Автор: Адміністратор

Новина

Саме у різдвяний вечір для католиків у Полтаві відбулася унікальна подія – установча конференція зі створення ПОО ВМГО «Демократичний Альянс».

Ініціаторами створення осередку виступили учасники школи лідера «Почни з себе зміни країну». Почесним гостем була запрошена Ірина Шейко-Іванків – член «Демократичного Альянсу», яка висловила впевненість, в тому, що своєю унікальністю «ДА», його ідеї та починання змінять життя в її рідному місті на краще та допоможуть яскравіше засяяти багатьом молодим зіркам, бо полтавська земля щедра на таланти. 

За результатами установчої конференції головою осередку була обрана Ірина Земляна – асистент кафедри маркетингу Полтавського університету економіки і торгівлі, головою секретаріату Людмила Радченко – аспірант Полтавського Національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка. Членами правління: Валентину Крохмаль, Руслану Півненко, Аліну Коваленко, Юлію Вітко. Головою КРК – Оксана Скубій.

Людмила Радченко: «Нарешті в Полтаві створена громадська організація, яка не тільки буде звертати увагу на соціально-значущі проблеми регіону та міста, але і реально їх вирішувати, активно залучати молодь, популяризувати серед населення добрі справи та любов і повагу до свого міста та Батьківщини».

Ірина Земляна: «Мене переповнюють емоції, я справді щаслива!!! Моя мрія збулася, я знайшла людей які мене розуміють та прагнуть до дій. Горда з того, що така організація з’явилася у Полтаві, така яка ,може об’єднати всіх патріотів та не байдужих у їхніх прагненнях змістити Батьківщину та світ». 

Вітаємо нових членів родини Демократичного Альянсу!

Прес-служба Полтавського міського осередку 

ВМГО «Демократичний Альянс»

Всі новини

© 2011–2022 | Команда ДА