Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

"Соколова балка не ляже під палку" – полтавську акцію на захист селян перенесуть до Києва.

03:00, 24.10.2011

Автор: Адміністратор

Новина

 

Сьогодні, біля будівлі Полтавської облдержадміністрації відбулась акція «Не ЗАМУЛюйте нам очі».

Протестувальники, які з 21 жовтня жили у наметовому містечку біля ОДА , вимагали рішення від Губернатора Полтавської області Олександра Удовіченка щодо проблеми села Соколова Балка  Новосанжарського району.

Нагадаємо, що там депутат райради Замула В.І. привласнив приміщення сільради, водонапірні башти, дитсадок, сільський клуб, 6 одноповерхових будинків, пам’ятник Шевченку та один 16-квартирний, з якого виселяють мешканців. Всупереч Постанові Кабінету Міністрів від 13.08.2003 № 1253, Замула переконаний, що має право розпоряджатися об’єктами соціальної сфери, як своєю власністю.

Понад 60 людей - активістів Демократичного Альянсу та мешканців села, протягом декількох годин сиділи на східцях приміщення, вимагаючи виконання свої вимог.

"Соколова балка не ляже під палку",  "Рішення, рішення!",  "Губернатор, будь з народом!...", "Людям поверніть майно, постанова є давно" – саме такі скандування лунали під вікнами представників місцевої влади.

Шумовий ефект підсилювався грюкотінням пластикових пляшок з кукурудзою.

Та незважаючи ні на гасла, ні на гучність імпровізованих ударних, ні на те, що старі люди сиділи на холодних східцях, Удовіченко не з’являвся. Коли ж Василь Гацько, Голова ВМГО «Демократичний Альянс», спробував сам потрапити у будівлю, то не зважаючи на присутність телевізійних камер, його туди не пустили.

Через декілька годин до учасників заходу вийшов Валерій Пархоменко, заступник губернатора. Після довгих переговорів, він пообіцяв, що питання передачі майна буде розглянуто під час сьогоднішнього засідання комісії.

Зі свого боку  представники Демократичного Альянсу зазначили, що дають місцевій владі Полтави тиждень на виконання обіцянок. У разі, якщо вони почнуть тормозити процес передачі майна, або продовжать тиск на активістів, то акція буде продовжена в Києві.

«Боротьба на підтримку прав селян Соколова Балка розгорнеться в Києві і може бути скасована або відтермінована лише у разі, якщо до п'ятниці відбудуться суттєві дії в процесі передачі майна» - наголосив Василь Гацько.

 

***

Контактні особи:

 Ірина Земляна (050)953-91-20

Василь Гацько (067) 328-72-46                                                                                                            

 

За перебігом новин читайте з "перших рук" на сторінці ДемАльянсу в Facebook- https://www.facebook.com/DemAlliance

 

Марія Фурнік,

Прес-служба ХОО ВМГО "Демократичний Альянс"

[email protected]

Всі новини

© 2011–2022 | Команда ДА