Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Полтаву та область цього року не оминула епідемія доброти

02:00, 18.02.2011

Автор: Адміністратор

Новина

За всеукраїнською традицією цього року і Полтава стала святкувати Міжнародний день спонтанного прояву доброти і як наслідок вирішили поширювати «Епідемію доброти» в Полтаві та області.

Ініціаторами виступили активісти Полтавського осередку ВМГО «Демократичний Альянс».

Все почалося о 16:00 на Театральній площі, де і відкрили «Скриньку доброти» та випустили вірус добра в полтавське повітря. Активісти організації вітали перехожих з святом, дякували людям, говорили компліменти, розповідали анекдоти, роздавали картки та стрічки з добрими побажаннями, дітки отримували цукерки, які їм передав заєць, ну і звичайно ж обіймали перехожих безкоштовно. В тролейбусах – також вітали зі святом, допомагали зайти та вийти, вступалися місцем.

 До акції долучилися і учні школи «Паросток» - дарували свої посмішки, та пропонували своїм колегам-школярам зробити добру справу та написати про неї в молодіжну газету «Довгапанчоха», саме готується спеціальний випуск присвячений доброті.

 

 

 

 

Партнери «Епідемії доброти» Rotaract клуб роздавали полтавцям печиво з побажаннями.

 

Але хвилі доброти ми не змогли стримати і вона покотилася по всій Полтавській області. Так і школярі Соколовобалківської загальноосвітньої школи перейняли ініціативу та провели ряд заходів: «Веселий паровозик», «Кульки добра», «Весняна радість», «Павутина добра», «Скринька бажань» та «Привітні магазини».

Така масовість добрих вчинків не залишилася непоміченою – всі були щасливими!

Спес-служба ПОО ВМГО «Демократичний альянс»

Всі новини

© 2011–2022 | Команда ДА